Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zavarja egyes embereket...

Miért zavarja egyes embereket hogy a migránsokat segítik civilek?

Figyelt kérdés

Sajnos sokan jönnek ezzel, és nem értem. Mindenki annak segít akinek akar és ahogyan tud. De sokan a hajléktalan "kártyával" próbálnak jönni mikor tisztában vannak vele hogy őket is segítik sokan.

Arról nem beszélve a hajléktalanok nagy része elissza a pénzt (vagy az adományt eladják), nem hajlandóak hajléktalan szállóra menni és vagy éppen visszailleszkedni a társadalomba.


2015. szept. 9. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

"Miért zavarja egyes embereket hogy a migránsokat segítik civilek?"


Mert minden egyes migráns befogadásával Magyarország és Európa sírját ássák. Egy részük direkt örül a multikultinak. A másik fele hasznos hülye, akinek nem esik le hova vezet mindez.

2015. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10 Ez csak a rendőrség augusztusban adományozott része. Ez amúgy 300 millióba került és csak 1 hónap ellátmánya.


[link]

2015. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező; ha mindenki annak segít, akinek akar, és ahogyan tud, akkor szerited semmi baj nincs a terroristáknak való pénzátutalással, a szervezett szélsőségesek bujtatásával, stb.?


Attól függetlenül, hogy valóban mindenféle segítés igazából a segítőről szól, nem másról.


Az invázió tagjai is kaphatnának az nekik kijelölt helyen -az ő hajléktalan szállónak megfelelő helyén-

többet is, mint egy utcánélő.

KI mondta, hogy a hajléktalanok - micsoda álszent szó eleve- nagy része elissza pénzt? Ha meg igen, akkor meg problémája van, azért is került az utcára.


Ezek a muzulmánok meg nem józan megfontolásból nem isznak, hanem muzulmánságból. Az alkoholizmusnál sokkal rosszabbat csinálnak, elfoglalják mások földjét. Mit vesz el egy utcánélő másoktól? Beköltözik mások kertjábe, hogy ő arról álmodott, hogy a Rózsadombon egy házban fog élni, és tessék a házba beengedni?

2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as lennék; tele van helyesírási hibával, amit írtam; ez egy olyan nap, úgy néz ki.


Azért, remélem, meg lehet érteni, hogy mit is akartam írni.

2015. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vedd már észre saját magunkat pusztitjuk el a bevándorlokkal.

Retkesek terjesztik a fertőzést és nem utolsosorban a rengeteg merénylet majd ami lesz.

Elvesznek mindenünket

2015. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, akik segítenek a migránsoknak, azok korábban magyar embereknek is segítettek (pl. árvízkárosultak). Én is segítettem annak idején. Nagymamám is! Ennyire szívtelenek nem lehetnek, akik problémát látnak másokban.
2015. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A sok bolondnak egy baja van! Nem tudja beleképzelni magát egy ilyen helyzetbe! De ezeknek azt kivánom,hogy ha egyszer ilyen sorsa jut,akkor csak és kizárólag hasonló gondolkodású emberek vegyék körül!! Hát ha elgondolkodna utána,hogy megérte e neki ekkora GYÖKÉRNEK lenni!!! Az élet tud csúf játékot űzni bárkivel
2015. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!