Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nevetsegesek...

Szerintetek nem nevetsegesek a migransok? (Nemeto. Nem jo, mar Svedo. Az uticel)

Figyelt kérdés
En komolyan azt gondolom, hogy csak rohogni lehet rajtuk. Ha Nemeto. sem jo mar nekik, itt mar reg nem kene "szegeny menekultekrol" beszelni egyik embernek sem. Kivancsi vagyok ha az sem lesz mar megfelelo balhet fognak -e csapni...
2015. szept. 10. 01:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Amugy sajat magukat jaratjak le, veled az elen...

Egyutterezni sem vagyok kepes velunk. Olyanok, mint a ciganyok, akik most itt vannak.

2015. szept. 10. 09:44
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Minden migransnak most mar a Skandinav orszagokban van rokona?:"


Ki mondta hogy mindegyiknek ott van? ha nem megy az ertelmezo olvasas sem, akkor minek allsz le vitatkozni?

2015. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
12es... Inkabb ne probalj okoskodni,mert nem megy... Olyan valotlansagokat irsz le,hogy az mar faj.Inkabb irogass mas temakorben... Tini kapcsolatok meg tarsaik ... 😂
2015. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salx Narval ***** válasza:
Teljesen felesleges egymást sértegetni, a kérdés nem az, hogy segítsünk e egy háború sújtotta térség menekültjein, természetesen igen, a tisztességünk és az aláírt egyezmények is ezt követelik tőlünk. A probléma ott van, hogy a fele sem háborús menekült, muszáj szelektálni. Azt kell megérteni, hogy minden gazdasági bevándorló egy üldözött helyét veszi el és ezzel csökkenti, akadályozza az amúgy is szűkös lehetőségeket. Ha válogatás nélkül mindenkin segítünk hamar kimerülnek a források és a végén azokon sem tudunk segíteni akik valóban üldözöttek. A nagyhatalmaknak kellene tárgyaló asztalhoz kényszeríteni a szemben álló feleket és minden nemzetközi erőforrással megtámogatni a békés rendezést. Ettől egyenlőre nagyon messze vannak az álláspontok, inkább csak a másra mutogatás megy, ők meg ölik egymást és a lakosságot.
2015. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezeknek a migránsoknak fogalmuk sincs, hogy mi az a tél. Svédországban 15 fokban napoznak.
2015. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tegnap egesz hosszu musort neztem (angolul) egyik csatornan. a svedek adnak lakast meg penzt nekik ez a politikajuk. DE: ez a lakas nem ugy nez ami ki ahogy ezt a "menekultek" elkepzelik. megmutattak nehany csaladot akik regebb ota laknak ott. ezek regi berhazak vagy valamilyen atalakitott intezmenyek egy csalad tobb gyerekkel kapott egy szobat pici konyhaval es tusoloval WC vel.

3 an voltak ez azt jelentette hogy 3 db agy volt egy fiokos szekreny egy asztal es 3 szek. ennyi. az elelmet maguknak kell vasarolni.ezekben a lakasokban 1 evig lakhatnak utana a sajat labukra kell allniuk. ez volt a riport lenyege. nem tudom mit gondolnak de ezek a "lakasok" egyaltalan nem voltak se szepek se valami jo helyen magyaran egyszeruen fedel van a fejuk felett. es egy egy ilyen tomb tobb szaz lakast is foglalhat magaban . ott mind menekultek vannak elszallasolva ami eleve magaban hordozza a gettosodas alapjat.

de ha nekik ez kell akkor ugy is jo. nem tudom hogy gondoljak azt hiszik berendezett villakkal meg kocsival varjak oket? hat ha majd az se fog tetszeni akkor hova mennek? le a foldgolyorol? nevetsegesek es tul igenyesek.

semmit se erdemelnek koszos ronda nepseg.

2015. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!