Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lennének a magyar hadsereg...

Ez lennének a magyar hadsereg katonái a hátárnál?

Figyelt kérdés

[link]


Mert elsö ránézésre elég szedett vedetteknek tünnek.Ennyire rossz állapotba van a magyar hadsereg hogy nem is egyforma szinü ruhákat kapnak?(felsö képen 4böl 3nak más szinü)



2015. szept. 12. 14:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ahogy az utolsó mondja :D pont ilyeneket szeretnék látni.

de a viccet félre téve rájöttem tök mind1 hogy néznek ki, az a lényeg az országot védjék meg annyi elég lesz.

2015. szept. 12. 15:38
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Azért annak a "néhány" katonának, akit komoly bevetésre küldenek legalább látszólag megvan a normális felszerelése:

[link]


[link]


Na ilyen felszerelésre semmi szükség a menekültek terelésénél... Vagy azt szeretnéd, hogy az itthon maradt honfitársaid akik a határt "védik" egész nap 8 kilós golyó és repeszálló mellényben pózoljanak? Hagy copjanak, megbírják, igaz? :D



"gumilövedéket viszont megengedhetnék nekik hogy használják"


Jó engedjük meg, hogy használják. Sőt engedjük meg az éles lőszer használatát is. Azt is megengedjük, hogy találomra lőjenek akit érnek vagy csak akkor ha tényleg szükséges? A kint szolgálatot teljesítő rendőrök eddig is lőhettek volna, ha szükséges ennek ellenére egyszer sem lőttek. Szerinted miért? :D


"angliában élek ugy hogy ennyi belefér a helyesirás hibákba"


Én Szlovéniából, Olaszországból és Ausztriából is tudok helyesen írni, pedig még echte "Nagy Magyar" sem vagyok.


"de a viccet félre téve rájöttem tök mind1 hogy néznek ki, az a lényeg az országot védjék meg annyi elég lesz."


Meséld el, mitől kellene megvédeni az országot? :)

2015. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!