Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miről ismerszik meg egy...

Miről ismerszik meg egy balliberális?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

Aki pl. ilyeneket mond:

Szemét gyűlölködő magyarok, bár rugdosnák meg a ti gyerekeiteket is!

Nálam most éppen ez verte ki a biztosítékot.

2015. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Arról, hogy három kopasz veri egy kapualjban, közben zsidóznak.


Viccet félretéve, olyan, hogy "balliberális", nem létezik, ez csak egy szitokszó, a fasisztázás ellentéte. De a gyakorlatban olyan, hogy liberális, sem létezik már vagy 70 éve.

2015. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10


Én a náci kategóriába szoktam magam elhelyezni :DD Minden reggel karlendítéssel kelek ki az ágyból, reggelinél két falat között zsidózok egyet, úton suliba meg minden embert elküldök Auswitzba aki nem szimpatikus. Aztán a liberálisokat kipofozom, mert csak az interneten keménykednek, hazafelé pedig németül káromkodok. A kis Hitler bajuszomat is csak a pénteki bulira borotválom le. Nagyjából ennyi.

2015. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tetro ***** válasza:

19.21

szóval te a humoros srác vagy, aki azt hiszi mindenki vele nevet, mert olyan jó a humora :)

2015. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, én a náci vagyok, mondtam már :D Tényleg.
2015. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!