Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az emberek meglátnak...

Ha az emberek meglátnak néhány reklámkampányban 1-2 rejtett "üzenetet" miért rögtön a sátánizmusra és a háttérhatalomra kell gondolni?

Figyelt kérdés
Pl.: a Walt Disney meg a Coca Cola, sőt a Vodafone reklámkampányánál látnak egy-két rejtett dolgot... minek kell rögtön arra gondolni, hogy ez a cég biztos sátánista vagy a háttérhatalom uralma alatt van? És csak úgy mondom, a 666-os nem azért ilyen népszerű jel mert a sátáné, hanem egyszerű leírni, és jól esik kiejteni, pl ha nekem lenne valami világhírű cégem én is beletenném a 666-ost, de nem azért mert sátánista vagyok vagy mert átvette az uralmat fölöttem a hátérhatalom, nekem csak szimplán tetszik ez a szám... és amúgy meg a Pepsi reklámjainál is véltek felfedezni "rejtett üzeneteket" holott benne sehol nem található 666-os, és tudtomban amióta vannak reklámok mindig is voltak benne rejtett üzenetek... ehhez miért kell sátánizmus vagy háttérhatalom elmondaná nekem valaki?
2015. szept. 13. 12:34
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
A vodafone reklám elkészítésében anno részt vettem. Visítva röhögtem végig a youtube-s "elemző" filmet róla.
2015. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Itt a kóla atyjának a sírja. Ugye felismered a benne levő jelet...


[link]

2015. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-esén 3 jelet is látok ott... melyikre gondolsz?
2015. szept. 13. 12:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Erre:

[link]


Már a kezdetkor maga a XIX. századi alapító is szabadkőműves volt.

2015. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ÉS akkor mi van?

Kossuth is szabadkőműves volt, Kemal Atatürk, Ady Endre és Isaac Newton is.

Egyáltalán azt nem értem, hogy mi bajotok a szabadkőművesekkel.

2015. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem abszolút semmi, pont azért kérdeztem meg ezt a kérdést hogy miért rögtön erre kell gondolni ilyenkor...
2015. szept. 13. 13:10
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem is rád gondoltak IxereD-Alien, hogy neked van gondod velük.
2015. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rasztés Dzsimi, ne égesd magad ilyen szenny oldalakkal.
2015. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az Irányítók egy hamisított idegen inváziót készítenek elő, részben az égre vetített (Project Bluebeam), részben valóságos, a Marson gyártott űrhajókkal. Ez Casus Bellivel fog szolgálni a számukra egy ártatlan világ lerohanásához. A 2001. szeptember 11-i merényletek és az azt követő Afganisztán elleni háború részben ennek a főpróbája volt."


Na jó, végem van. :D

2015. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!