Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan van a menekülteknek...

Honnan van a menekülteknek ennyi pénzük?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 21:31
1 2
 11/14 tetro ***** válasza:

23.20

ugye azt tudod, hogy a harmadik világbeli országokban nincs az európaihoz hasonló anyakönyvezés?

2015. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is régóta érdekelne. Múltkor is mutatta valamelyik, hogy forintban több mint 200 ezret kiadott egy vonatjegyre, hogy innen kijusson a németekhez, előtte meg több száz dollárt fizettek embercsempészeknek meg a török-görög határ közti hajóra.


Állítólag otthon mindent eladtak, de nem egy volt, akinél iPhone-t láttam, ahogy a magyar-szerb határnál fotózkodnak. Azokat akkor miért nem adták el? Ha családostul jönnek, akkor tudnak egymással kommunikálni telefon nélkül is, nem? És ha mindenki menekül onnan, ki veszi meg a házat, autót, stb? Maximum az az ottani ISIS-nek jön jól, de ha azoknak eladják, akkor meg azt támogatják vele, aki elől menekülnek.

Meg Szíria nem éppen az az ország, ahol egy kisvárosi ember olyan jól keresne, hogy ennyi pénzt megtakarítson.

De állítólag ott tényleg fizetnek is nekik azért, hogy eljöjjenek ide.

2015. szept. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

"ugye azt tudod, hogy a harmadik világbeli országokban nincs az európaihoz hasonló anyakönyvezés?"


És persze a naptárat sem ismerik.

2015. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én meghallgattam migránst aki beszélt kicsit angolul és azt mondata hogy neki felajánlották a pénzt csak induljanak el innen. Felajánlották de hát ki? Több ezer eurót? Megkérdeztem hogy ottani bankból vagy az állam ajánlotta fel? Erre azt a választ kaptam, nem fehér európai típusú emberek öltönyben! Többet nem akart erről mondani. Innentől mindenki döntse el mi is történik!!
2015. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!