Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tűrhetik ezt a magyar...

Hogyan tűrhetik ezt a magyar határon lévő rendőrök?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?t=50&v=RfrpwAEMe0c

Ök lennének a békés szegény menekülök akik a háború elöl menekülnek és csak nyugalmat szeretnének? és még csodálják hogy nem akarják beengedi őket ha ilyet csinálnak?Miér nem lőnek közéjük? kövekkel dobálják a rendöröket, ha én tenném ezt egyböl ütnének a gumibottal, ezkhez a férgekhez meg nem lehet nyulni mer ők a szegény védetelen menekültek.Istenem és a legtöbb ország ezeket védi.



2015. szept. 16. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
engedjék csak be a németek meg a többi hülye ország majd pár év múlva robbannak a bombák de akkor már késő lesz.
2015. szept. 16. 16:32
 2/9 szántóvető ***** válasza:
a könnygáz bevetése indokolt lett volna.itt az a kérdés hogy az eligazításon milyen eszközök bevetését engedélyezték a csendőröknek.
2015. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ők szerb oldalon vannak ott nem intézkedhet a magyar rendőr...
2015. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"ők szerb oldalon vannak ott nem intézkedhet a magyar rendőr..."


Akkor hátra kell lépni húsz lépést és mikor behatoltak halomra lőni azt bobkettel tolni be a tetemeket egy gödörbe.

2015. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott lett elszúrva hogy nem áramos a kerítés és hogy nem hadsereg van a túloldalán hanem rendőrök.
2015. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem használhatnak fegyvert ellenük.

csak azt kéne megkérdezni tőlük hogy miért nem otthon sziriában keménykednek ennyire? ott kb. egy ilyenért azonnali fejlevágás lenne nem vízágyú meg könnygáz.

2015. szept. 16. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeptember 4-én könnygázt kaptam ajándékba a rendőrségtől, pedig nem csináltam semmit. Tőlünk arrébb volt a balhé, mégis bedobták a könnygázgránátot a békés emberek közé.

Ezek meg szétszednek mindent...

2015. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az pont erröl beszélek hogy a saját országbelieket üthetik meg ilyenek, de aki máshonnan akar bejönni eröszakkal az meg kap egy kis vizet és annyi.
2015. szept. 17. 07:28
 9/9 A kérdező kommentje:

"két kisgyermeket, egy fiút és egy lányt a menekültek átdobtak a határ magyar oldalára, őket mentő vitte el"

Micsoda egy barbár emberk ezek

2015. szept. 17. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!