Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A punkok anarchista nézeteket...

A punkok anarchista nézeteket vallanak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 18:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek!

Ha ennyire szétkürtölöd, h te mekkor punk vagy, meg olyan vagy, mint egy "londoni punk", akk te max divatpunk vagy...sztem.Miért indulsz Londonba?Miért nem leszel itthon TE az Új-Punk mozgalom megalapítója.Ha ekkora punk vagy álj be a punkok közé, verekedd fel magad a csúcsig, azzal, h te megmutatod, h milyen is egy igazi punk.DE NE DIVATBÓL CSINÁLD, MEG ABBÓL, H EZ HÚDELAZ MEG VAGÁNY!Mutasd meg itthon, h te tökös vagy és élj úgy itthon, mint Londonban a "menő őspunk-ok".Sok sikert!

2010. júl. 21. 21:18
 22/23 anonim ***** válasza:

Az külömbözteti meg a londoni punkokat az itteni lőreszűrcsölőktől hogy azok gondolkoznak. Nem az a fő hogy "nem csinálok semmit és jól szétcsapom magam".... a punknak soha nem ez volt a lényege.

Akarnak valamit, jobbá élhetőbbé tenni a világot. Alkotni valamit pl. foglalt házakat kidekorálni. Ők nem azért árnak tüntetni hogy "verekszünk egy jót oszt' szétverjük a várost meg a rendőröket" hanem mert tényleg céljaik vannak. Ha vannak céljaid azértérdemes vásárra vinni a bőrödet.

Menjél, és olvass egy kis politológiát, hogy értsd is hogy mi ellen küzdesz és mit is akarsz helyette. Hallgass olyan zenéket amiknek értelme is van, pl. Crass... GROW THE FUCK UP!

2010. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az eredeti punk nem anarchista.Az csupán polgárpukkasztásért volt.Én is NS punk vagyok mégis van egy anarchia jel a bőrdzsekimen polgárpukkasztás miatt.Mégis utálom a nem fehér fajhoz tartozó embereket.Támogatom a jobboldalt.
2011. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!