Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránsok miért csinálják ezt?

A migránsok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Apám a horvát határnál dolgozik a vasúton, és minden nap látja, ahogy ezek a menekültek ott elmennek a szerelvényeken. Mikor felszállítják őket, a Vöröskereszt kijön és szétoszt nekik teljesen originált ételt, innivalót... De mikor a vonat elindul, ők mindezt kiszórják az ablakon le a sínekre. És minden nap ez megy. És ezt a kollégáitól is hallottam, akiknek folyamatosan ezt kell takarítaniuk. De utána meg jönnek ezek a menekültek azzal, hogy hát nem kapnak semmit. Nem értem ezt. Megkapják az originált felvágottat meg hasonlókat, utána csak egyszerűen eldobálják, kibontás nélkül, majd panaszkodnak, hogy ebben az országban nem kapnak semmi ellátást. Ha annyira segítségre szorulnak, miért nem örülnek és fogadják el attól, aki ad nekik? Számomra már érthetetlen, hogy ezek akkor mit is akarnak.

2015. okt. 10. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem az lehet, hogy muszlimok és nem eszik meg a disznóhúst?
2015. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Vótmá :D
2015. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

# 1 Mindenki ezt mondja/kérdezi vissza ha felmerül ez a kérdés.


Viszont én azt nem értem, hogyha tényleg ez a gondjuk a kajával hogy disznóhús van benne akkor (és itt jön az a rész ami k*rvára felidegesít) MINEK FOGADJÁK EL egyáltalán ha utána úgyis eldobják??!! Nyilván senki nem fog pisztolyt a fejükhöz hogy "vedd el vagy véged"...

2015. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. De például ásványvíz meg a gyümölcs csak nem tiltott. Meg a zsemle, kifli és hasonló pékárú.
2015. okt. 10. 19:49
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

primitív tahók, akiknek dolgozni büdös, viselkedni megerőltető, jogokat követelni szórakozás.

Erre mondják: más kultúra. Én kultúrának nem nevezném, legfeljebb viselkedésmódnak, elvégre a cismpánzok is viselkednek valahogy. Mi a lényege? Az, hogy ezek a drága fiatalemberek nem demokráciában, hanem primitív körülmények között szocializálódtak. Nincs semmiféle keresztény alapú humanista világnézetük, ők zsákmányszerzésben gondolkoznak. A ragadozó ösztönösen megérzi a zsákmányállat gyengeségét. Ők a toleráns, barátságos viselkedésben nem humanizmus és jószándékot, hanem gyengeséget látnak, amelyet ki KELL használni. Ugyanakkor - hogy Oscar Spengler mondta - valaha féltek a fehérektől,ma csak megvetik és kiröhögik. Miért teszik? Mert megtehetik.

Az első pillanatban leveszik, hogy itt nem fogják bántani őket, mert nem szabad. És olynaok, mint az ötéves hülyegyerek, aki rájön, hogy az óvónéni nem pofozhatja fel. Elkezdi feszegetni a pofonláda fedelét, sérthetetélensége biztos tudatában.

(Többek között ezért felettéb nagy hülyeség és felelőtlenség gépkarabélyos katonákat a határhoz állítani biodíszletnek, tűzparancs nélkül. Egy európai emebr, ahol 70 éve béke van, talán besz..rik, ha meglát egy kalasnyikovot. Ők nem. Nekik ez a gyerekkori játék. Az üres fenyegetőzés számukra pont annyi, hogy pistike, en ugrálj, mert kapsz egy pofont. Pistike nagyon jól tudja, szó sincs pofonról.

Csak tudjuk, hogy előbb-utóbb a legbékesebb nagymamának is elfogy a türelme. Amíg pistike négyéves, addig ez nem gáz. De a húszéves pistikékkel már nem könnyű....

2015. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.

Meg kell kérdezni őket.

2015. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Nyomorék a összes. Ha rajtam múlna akkor egyetlen dologba fektetném be az EU-nak a "menekültekre" fordított költségvetését, mégpedig abba, hogy kivétel nélkül az összes vissza legyen toloncolva oda ahonnan jött.
2015. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Lassan már én is úgy vagyok, hogy ha ezeknek ennyit jelent, hogy legalább ételt, italt, ruhát kapnak attól, aki ennyi segítséget még tud nyújtani, ők viszont még egy köszönömöt se tudnak kinyögni, majd mindent elszórnak, utána meg panaszkodnak és követelőznek, hogy nekik itt sem jó, nekik ott sem jó, mert nem kapnak meg azonnal mindent, ami egy ottani állampolgárnak van, holott ők akartak annyira odamenni, akkor már én is kezdem azt gondolni, hogy inkább küldenék vissza az összeset oda, ahonnan jött.
2015. okt. 10. 20:15
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
mert a segélyszervezetek valamiért nem érzékelik hogy akinek ezer eurók és iphone lapul a zsebében annak nem sok szüksége van reggeli zsíroskenyérre. egyáltalán nem az a tépett ázott otthontalan kicsi migránskák aminek a média szeretné őket beállítani.
2015. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy nagyapám szokta mondani jó dolgukban már nem tudják mit csináljanak.
2015. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!