Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránsok miért csinálják ezt?

A migránsok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Apám a horvát határnál dolgozik a vasúton, és minden nap látja, ahogy ezek a menekültek ott elmennek a szerelvényeken. Mikor felszállítják őket, a Vöröskereszt kijön és szétoszt nekik teljesen originált ételt, innivalót... De mikor a vonat elindul, ők mindezt kiszórják az ablakon le a sínekre. És minden nap ez megy. És ezt a kollégáitól is hallottam, akiknek folyamatosan ezt kell takarítaniuk. De utána meg jönnek ezek a menekültek azzal, hogy hát nem kapnak semmit. Nem értem ezt. Megkapják az originált felvágottat meg hasonlókat, utána csak egyszerűen eldobálják, kibontás nélkül, majd panaszkodnak, hogy ebben az országban nem kapnak semmi ellátást. Ha annyira segítségre szorulnak, miért nem örülnek és fogadják el attól, aki ad nekik? Számomra már érthetetlen, hogy ezek akkor mit is akarnak.

2015. okt. 10. 19:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"csak hazudozol ahogy a magadfajta nácik szoktak"


Milyen magamfajta és ki itt a náci? Ha nem is ismersz, miért teszel ilyen kijelentéseket? Soha senkit nem ítéltem el a származása vagy a vallása miatt, de már kezd sok lenni, ami itt megy. Egyébként voltam már lent az állomáson, láttam a saját szememmel is, hogy mit hagynak maguk után. Lemehetnék fényképezni neked, de valószínűleg arra is azt hasonló megjegyzésed lenne és csak manipulálásnak mondanád. Nem tartozom egyik párt támogatója közé sem, mielőtt még azt is felhoznád. Üdv.

2015. okt. 10. 20:58
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanazt csináljál mint a cigányok.


Sajnáltatják magukat a liberális sajtóban. Ugyanaz a cicázás megy mint amit a cigányok és a libsi sajtó játszottak 10 éve Magyarországon is.

2015. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%
#11 Látom csúnyán betaláltam. Még egy pár közhelyet nem akarsz elsütni? Ha zavar az állomás állapota, nézd meg a sziget után mi maradt, a magyarokat mégsem akarod szidni. Ergo hazudsz és igenis származás alapján ítéled el őket és ostoba xenofób blogok hazugságai alapján általánosítasz.
2015. okt. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Látom, te meg azt nem érted, ami a kérdés volt. Nem a konkrét szemetelésről van szó. Hanem hogy jajgatnak a segítségért, de amit kapnak, azt nem becsülik, inkább eldobják és panaszkodnak, ahelyett, hogy örülnének, hogy valaki nem akarja, hogy éhen-szomjan haljanak és a hidegben megfagyjanak, de nem. És nekem teljesen mindegy, hogy szír, magyar, német vagy amerikai. Ugyanolyan felháborító lenne ez a viselkedés akkor is, ha egy magyar csinálja. Mikor egy éhező, 10 gyerekes magyar család bekerül a médiába, majd százával jönnek a segíteni akarok és viszik nekik az élelmiszert meg a gyerekeknek a ruhát, játékot, nem örülnek neki, mert hogy nekik pénz kell. Az is ugyanilyen, hogy akkor inkább elküldeném a fenébe. De itt a menekültek is csak követelőznek meg nyavalyognak, hogy ők a németekhez akarnak menni, aztán mikor odaérnek, felháborodnak, hogy nem kapnak rögtön egy kastélyt meg munkát, utána már a svédekhez akarnak menni, ott meg hideg van, stb. Kezdem úgy gondolni, hogy nem is menekülnek, mert ha annyira csak a háború lenne a bajuk, már rég megálltak volna a törököknél. Idejönnek segítségért, aztán csak problémáznak, hogy nekik ez az ország se jó, nekik az se jó, itt hideg van, ez nem elég gazdag, itt nem adnak rögtön állampolgárságot... Volt ország, amelyik befogadta volna őket, ha jól emlékszem, Izland volt, aki még az utazásukat is kifizette volna, de az se kell nekik, pedig ott biztonságban, nyugalomban élhetnének.


Először még én is azon voltam, hogy segíteni kell nekik és sajnáltam őket, de most már egyre irritálóbb a viselkedésük. (Amúgy meg nem szoktam blogokat olvasni, jobboldali gyűlölködő médiát nézni.)

2015. okt. 11. 02:24
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
Nemcsak a disznóhúst dobják el, hanem a baromfisonkás szendvicset, sőt, a vizet is. Azért teszik ezt, mert abból a pénzből, amit azért kaptak, hogy idejöjjenek, bőven futja nekik jobb kajára is.
2015. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#16


Ezzel a cikkel mit akarsz mondani? Nem igazán értem.

2015. okt. 11. 20:59
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Én meg azt hallottam, hogy egy magyar férfinek pénzt kínáltak, hogy vegyen nekik vizet, mert migránsokat nem szolgálnak ki.


Akkor most hogy is van ez??

2015. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#18 Nem zárom ki, hogy történhetett ilyen is, de az pár gondolom egy család vagy egy kis csoport volt.
2015. okt. 12. 00:23
 20/28 anonim ***** válasza:
50%
Sokan összetévesztik ezeket az emberekkel. Nos. Ez egyértelmű hiba. Ezek sem viselkedésben, sem kinézetben nem hasonlítanak az emberekhez. Ezek leginkább szúnyogok. A szúnyogokat pedig hiábavaló hibázatni a tetteikért. Felesleges a kérdés. Engedelmeskednek az ösztönöknek. Épp nem kell a kaja, viszont cipelni nehéz, tehát ki kell dobni. Ilyen egyszerű. Amúgy én itthon megölöm a szúnyogokat, és nincs lelkifurdim...
2015. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!