Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránsok miért csinálják ezt?

A migránsok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Apám a horvát határnál dolgozik a vasúton, és minden nap látja, ahogy ezek a menekültek ott elmennek a szerelvényeken. Mikor felszállítják őket, a Vöröskereszt kijön és szétoszt nekik teljesen originált ételt, innivalót... De mikor a vonat elindul, ők mindezt kiszórják az ablakon le a sínekre. És minden nap ez megy. És ezt a kollégáitól is hallottam, akiknek folyamatosan ezt kell takarítaniuk. De utána meg jönnek ezek a menekültek azzal, hogy hát nem kapnak semmit. Nem értem ezt. Megkapják az originált felvágottat meg hasonlókat, utána csak egyszerűen eldobálják, kibontás nélkül, majd panaszkodnak, hogy ebben az országban nem kapnak semmi ellátást. Ha annyira segítségre szorulnak, miért nem örülnek és fogadják el attól, aki ad nekik? Számomra már érthetetlen, hogy ezek akkor mit is akarnak.

2015. okt. 10. 19:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
#19 Látod milyen kettős mércét alkalmazol? Az esetleg nem fordult meg a fejedben hogy szintén csak 1-2 ember dobált el ilyesmit, a többi köszönettel elfogyasztotta?
2015. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%
Mekkora suttyó vagy! A nácizmus nemes eszme. Az iszlám áttétes rák, amely a betolakodókkal együtt fertőzi Európát.
2015. okt. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#21 Nem fordult meg, mert az biztos, hogy nem 1-2 család volt az, aki egy 16 kocsis szerelvényből 3 konténernyi kaját kiszór.
2015. okt. 14. 02:57
 24/28 anonim ***** válasza:
28%
16 kocsiból 3 egész konténernyi? Ahhoz annyi kaja kéne hogy bokáig állnának benne... Látod csak hazudozol itt és szítod a feszültséget.
2015. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én vegetáriánus vagyok, de ha menekültként hússal fogadnának egy távoli országban, tiszta szívből megköszönném - és megenném.
2015. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
01:10 te egy igazi jó troll vagy! :D Jót lehet röhögni a libsi baromságaidon!
2015. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Biztos van köztük néhány, aki ezt csinálja és egy csendes többség, aki hálásan elfogadja az ételt. Az utóbbi csoport nem olyan látványos és éppen ezért nincs akkora hírértéke, mint az előbbinek.
2015. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#26 Köszönöm, a magadfajta nácik hisztizése bizonyítja számomra hogy igazam van.
2015. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!