Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha háború lenne és kötelező...

Ha háború lenne és kötelező katonaság vajon hány százalék vonulna be?

Figyelt kérdés
Egyszerű a dolog, vajon ha lenne ilyen, ( Jó tudom nem sok esély van rá. ) akkor a férfiak hány százaléka vonulna be és mennyi keresne valami megoldást, hogy ne kelljen?

2015. okt. 11. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mik lesznek a következő heti lottó nyerőszámok?
2015. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Előbb mondd meg, hogy mennyi ember kell az ország működtetéséhez és majd, ha megvan a maradék akkor azzal a számmal tedd fel a kérdést.
2015. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Túl sokat CoD-oztál gyermekem.

Menj aludni, holnap suli.

2015. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó látom, hétvégén az értelmi színvonal megint alacsony.

Elméleti kérdés, és ember és társadalom ismeret inkább, mintsem " lottószám találgatás ".


De aki nem tud értelmesen hozzászólni, akkor minek fárasztja magát?

2015. okt. 11. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
15%. A mai fiatalok többsége alkalmatlan katonának a sorozásból is a végén alig 15%-a vonult be. Sok műkaja meg mozgásszegény PC-játékos életmód miatt satnyultak el
2015. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan gondoltam, hogy előbb meg kellene határozni, hogy hány ember kell az ország működtetéséhez. Mondjuk kitörne júliusba a háború, úgy nem lehet háborúba mennyi, hogy például a gazdák elmennek harcolni és ott hagyják a földeken az learatatlan terményt.
2015. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam %-san, tehát már alapból azokra gondolva akik jogilag és egészségügyileg alkalmasak rá, rájuk vetítve az arányokat.
2015. okt. 11. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Először is az alapból arra gondoltam, de le már nem írtad. Másodszor pedig ezek az emberek akikről beszéltem több mint valószínű, hogy jogilag és egészségügyileg is megfelel.
2015. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom általános sorozásnál hadiállapotkor, szigorúbban veszik az egészségügyi alkalmasságot.

Ha pl allergiás vagy akkor maximum majd tüsszögsz vagy kiütéses leszel, de valakinek védeni kell az országot.

Tehát sztem 5% aki tényleg alkalmatlan lenne. Ha tényleg katonai venyegetettség lenne az ország ellen.

2015. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Shamash ***** válasza:
63%
Háború esetén a féllábúakat is viszik, jobb híján jó lesz szakácsnak. Aki meg nem akar menni, azt főbe lövik. Mindig így volt mindenhol.
2015. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!