Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves Olvaso! Eletemben...

Kedves Olvaso! Eletemben eloszor kellene a segitsegetek . Anyagot gyujtok egy ugyhoz, es ha valaki segitene nekem barmilyen ujsagban szereplo cikkel, vagy barmilyen mediabol belinkelheto vagy kinyomtathato anyaggal a CIGANY MAFFIAROL?

Figyelt kérdés
Pl: - A legjobbak. Zsarolasok, lehuzasok. Terrorizalasos ugyek, es azok ahol erzekelheto meddig elnyulik a kezuk es a hatalmuk. Vagy mennyire rettegesben tudnak valakit tartani. - a kormanyban - a rendorsegen belul, avagy ugy amit hagytak elevulni mert rettegtek a kovetkezmenyektol, - Europan belul szetszorodva es bunozve, kulfoldi anyag is tokeletes. Nagyon megkoszonnem. Segitenetek?
2015. okt. 12. 10:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
A kuruc.infot keresed:D
2015. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a google.hu nem tud neked segíteni akkor senki nem fog. Kérd meg őt.
2015. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak ird be a google keresobe, hogy ciganymaffia ciganybunozes , rengeteg linked lesz!
2015. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Maga a cigány maffiáról nem tudok, de írtad külföldi anyag...

Pár éve egy német csatornán volt egy riport, hogy a lengyeleknél egy cigányputris emeletes házaknál megöltek egy postást aki a szociális pénzeket vitte ki.

Pont olyan a helyzet volt mint Mo-n ezért is néztem végig, de akkor európa szerte benne volt a hírekben, lehet valhol rátalálsz.

2015. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez így nem fog menni.


Olyan, hogy "cigánymaffia" nincsen.

Vannak bűnözők, bűnözői csoportok, családok akik akár egy maffia összetartanak.

vannak területi vezetők is, de ez az egész nem egy szervezett egység, hanem helyi kis egységek.


Aztán, hogy melyik társaságban mennyi a cigány, vagy arab, vagy kínai, vagy német az már egy másik kérdés.


De mint írtam, olyan, h cigánymaffia, amelyik egy egységes szervezet, nem létezik.

2015. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

#5

lehet a te rózsaszínködös liberális agyadban nem létezik olyan hogy "cigány maffia", attól még a jelenség egész Magyarországon tapasztalható.

mondjuk csak példa ként említeném a színesfém kereskedőket, halkan jegyezném meg, hogy magyar tulajdonban lévőt még sehol nem láttam, akkor az uzsorások, és "behajtók" vagy épp a stricik.

igen, természetesen az amerikai filmekhez képest ez nem nevezhető maffiának, de attól még egy jól szervezett hálózaton belül üzemelő szervezetről van szó.

és hogy ezt honnan tudom?

onnan, hogy én a való világban élek, és vannak tapasztalataim.

2015. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

# 6


Próbáld értelmezni amit írtam!


"Vannak bűnözők, bűnözői csoportok, családok akik akár egy maffia összetartanak.

vannak területi vezetők is, de ez az egész nem egy szervezett egység, hanem helyi kis egységek. "


Ebből hol vezetted le, hogy szerintem nincsen cigánymaffia?


Az értő olvasás általános iskolai követelmény.



Az pedig, hogy nincs egy egységes országos, vagy világszintű szervezet az szintén tény. Több kisebb van. Ezt írtam.


Ha a való életben élnél akkor te is látnád, hogy a bűnözés régóta nem cigány privilégium hazánkban. Érdemes figyelni a kínai-vietnami vonalra, vagy az arabokra!


És nem mellékesen a magyarokra.

2015. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Relaxed ***** válasza:
Nem polcorrect a tema a medianak. Viszont maguk a valaszolok is rendelkezhetnek informaciokkal...
2015. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:

Magyarországon szokás minden 5 embernél nagyobb csoportot aki bűnözik maffiának nevezni...

Én inkább bűnbandaként hívnám, mert a maffia mint olyan kissé nagyobb hatalmat kellene jelentsen mint amit ezek az emberek képviselnek...És szerteágazó hálozatot, üzletkapcsolatot stb... olasz,kínai,orosz,szerb, albán és max török vagy kínai csoportok ilyenek.

A cigánymaffiát helyi kiskirályok és családjukra szokták mondani, erőszakosak leginkább prostitució, zsarolás és uzsora a legfőbb tevékenységük és legtöbbször helyben ahol élnek.

Kiemelkedő csoport a Tanyi család vagy régebb a Száva csapat és a fekete sereg vagy Koszi csapat.

De magyar csapatok is vannak bőven, pl a _Tasnádi brigád igen kemény volt, Seres Zoltán csapata is, Conti Caros csapat És igazából mág jópár...

2015. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pintér Sándor maffiakapcsolatokért felelős miniszterről és brigádjáról se feledkezzünk meg.
2015. okt. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!