Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka a cigaretta ellenes...

Mi az oka a cigaretta ellenes propagandának a médiában?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy a fűt, drogot, piát stb.-t nem ellenzik olyan hevesen, sőt.... Az emberi egészség féltése nem indok, nem vagyok olyan naiv. A filmekben sem jelenhet már meg egyetlen cigarettázó sem, miközben a fű alap, nem nagyon értem... Gondolom konkurencia bizonyos termékeknek.

2015. okt. 19. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az oka a következő.

A világ vezető dohányipari cégei, nem ugyan azon érdekeltségi körbe tartoznak, mint a világ vezető szeszipari cégei. A China National Tobacco, a Philip Morris International és a British American Tobacco jelenleg a vezetők. Akiknek jelenleg jogukban és hatalmukban áll propagálni, vagy ellenpropagálni bizonyos élvezeti cikkeket, azoknak a szesziparból van profitjuk, a dohányiparból nincs(vagy nem olyan jelentős)

2015. okt. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megnézted hány százalék cigarettázik, miért és hogyan? Összehasonlítottad ezt a droggal?

Azért teszel fel ilyen kérdést, mert ezt még nem tetted meg.

Azt kell megérteni, ha 100 ember olyan szert használ, ami 2 napon belül öl, viszont egymillió olyant, ami 10 éven belül öl, akkor az előbbivel senki sem törődik, viszont az utóbbi ellen sok propaganda lesz.

2015. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es valami ilyen választ vártam én is, nem az Illuminati érdekeltségébe tartozik a dohányipar valószínűleg, és nem is terveznek vele hosszabb távon.
2015. okt. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!