Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyen esetben hová lehet...

Ilyen esetben hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ketten vagyunk a családban lányommal.Múlt hónapban még mindkettőnknek volt állása, most különböző okok miatt úgy alakult, hogy egyikünknek sincs munkája.Vagyis lányom már talált melót, egész jót, de sajnos első hónapokban eléggé össze visza lesz beosztva, a fizetés nagyon változó lesz, lehet hogy minimálbért sem éri majd el, egyenlőre...Nekem semmi sincs még kilátásban :( Múltkori fizetéseinkből van némi megtakarításunk, viszont van adósság is, kb a megtakarítást mindet z adósság vinné el, ha egyszerre fizetnénk ki.Ha most kifizetem a követeléseket és a havi aktuális rezsit, nem lesz élelmiszerre sem pénzünk jövő hónaptól.Már igényeltem segélyt, de az a 22.000 ft kenyérre vízre sem elég, és egy hónapot csúszni is fog, tehát novemberben 0 ft jövedelmem lesz.Család segítőhöz nem fordulhatok, mert már egyszer kaptam krízis segélyt és finoman megjegyezték, hogy ebből nem lehet rendszert csinálni."Köszönöm"...Van valamilyen szervezet, önkormányzaton, családsegítőn kívül, ahová fordulhat az ember, hogy ne pusztuljon éhen legalább, ha már a rezsifizetésen kívül másra nem telik??(Békés megye).
2015. okt. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Önkormányzathoz, mindenféle családtámogatásért, segélyért, családi pótlékért és egyetek hajléktalan étkezdébe, ezzel is spóróltok
2015. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
munkanélküli segély? talán a szociális segély helyett azt kellett volna igénybe venni, nem!?
2015. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!