Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Coca Cola termékek miért...

A Coca Cola termékek miért lettek 2 literről 1,75 literesek? Valami adó miatt, mint a pl. chips adó?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy kompenzálják az adóból eredő kiesést.

Mert az ára ugyan annyi, csak 2,5 decivel (egy pohárral) kevesebb van benn.



#adó #Coca-Cola #chipsadó.
2015. nov. 6. 18:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Rühes Coca-Cola.
2015. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Rühes Coca-Cola."


Az ! Nem elég hogy káros vacok az a car még drága is

2015. nov. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

# 20/22 Időpont tegnap 21:06


Bécikém, az idézett válaszoló egyértelműen úgy gondolja, hogy nincs itt semmi burkolt áremelés, csak más kiszerelések. Tudom, hogy te már mindenben vityád szidását látod, de unalmas.

2015. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Bécikém, az idézett válaszoló egyértelműen úgy gondolja, hogy nincs itt semmi burkolt áremelés, csak más kiszerelések. Tudom, hogy te már mindenben vityád szidását látod, de unalmas."


Abban a hozzászólásomban melyik rész Orbán szidása? Éppen védtem, hogy nem a neta miatt van.

Amúgy érdekes, mert két napja még azt kaptam meg valakitől, hogy fideszbérenc vagyok. Én meg elnézést kérek, hogy nem egybitesen működök. Mint itt a többség.

2015. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 10:31


Pont erre céloztam, hogy védted. Nem kellett védeni, mert az eredeti komment sem támadta...

2015. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bécikém, te egyre hülyébb vagy, agyadra ment a Coca Cola.
2015. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!