Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne ha 50 éven belül...

Mi történne ha 50 éven belül 500millió migráns érkezne európába?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez tök reális. Ha mondjuk Kína és India radioaktív sivataggá változtatnák egymást, és mindenkinek menekülnie kellene a Föld legnépesebb országaiból.

Szóval szerintem inkább hagyjuk a hülyeségeket.

2015. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha 50 éven belül 5 millió Magyar menne Nyugat európába. 50 év sok idő, a rendszer váltás óta se telt el még olyan sok idő. Lehet, h integrálódnának és szép lassan eliszlámosodna az egész európa és békésen hódítanák meg az EUt
2015. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló : 1milliárd-an élnek afrikában , és 3-szor annyi gyereket szülnek mint az európai nők , ezek után mond már el nekem miért lenne hülyeség .
2015. nov. 14. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert egy népvándorlási hullám nem úgy néz ki, hogy minden egyes ember elindul. Olyan sem volt szerintem a világtörtélemben sem, hogy mondjuk a teljes lakosság 10%-a elvándorolt volna, vagy csak nagyon speciális esetekben. Egyszerűen nem történik ilyen. 500 millió ember? Na ja, persze...

És ezt ti is pontosan tudjátok.

2015. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Mi történne ha "..... Nem arra vagyok kíváncsi , hogy nektek reális-e ...
2015. nov. 14. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Ja, a realitás nem számít?


Akkor lefúrnának az Alpokba, új imahelyet építve, de felfedeznék a Naquadah forrást a Földön, összehoznának belőle egy csillagkaput, majd az iszlám meghódítaná a galaxist, de egy tér-idő torzulás miatt visszakerülnének a múltba, és ők lennének az első egyiptomiak, mivel a csillagkapujuk is visszakerülne a múltba, és egy, ezekkel az eseményekkel nem összefüggő módon, összerakódna egy piramis.


Ez történne, ha 50 éven belül 500 millió ember érkezne ide.

2015. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kitörölték a válaszom, de akkor is:


Rájuk zuhanna egy meteor, pont annyira reális mint az 500 millió migráns.

2015. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!