Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Négy Mancs alapítvány...

A Négy Mancs alapítvány betiltatta a libák tömését, ezzel hozzájárulva a magyar mezőgazdaság módszeres tönkretételéhez. Lesz jövőre karácsonyfánk?

Figyelt kérdés
Ezért talán a külföldi konkurencia jó pénzt ajánlott fel nekik, hogy így a magyar piacról kiszorítsák a magyar terméket... Lassan betiltatják vajon a karácsonyfát is, mert fáj a fának, hogy kivágják???
2008. szept. 13. 12:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Keressen magának más foglalkozást???

Ugye ezt Te sem gondolod komolyan? Menjen el brókernek, vagy agysebésznek? Ő GAZDA, ehhez ért, ezt csinálták a szülei, a nagyszülei stb. Kezdem azt hinni, hogy itt ezer éve hülye emberek laknak, csak most lettün okosak!

2008. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ne keressen másik foglalkozást, de képezze magát, csinálja úgy, ahogy azt a 21 században csinálják. Libát talán csak úgy lehet tartani, hogy tömjük? Szerintem nem.
2008. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%

"Keressen magának más foglalkozást???

Ugye ezt Te sem gondolod komolyan?"


De. Ha szar a szakmám, én is majd megpróbálom továbbképezni magam, hogy menjek valamire. Kurvára elegem van már belőle, hogy a gazdák mást nem tudnak, mint minden évben a cirkuszt csinálni, meg állami támogatást lejmolni. Faszomat. Ha nekem nem megy az üzletem, akkor se fog az állam kisegíteni. Ha annyira nem éri meg csinálni, akkor adják el a nagy telket, tartsanak meg egy akkorát amivel a saját szükségletünket kielégítik, és menjenek el dolgozni/tanuljanak be más szakmát.

2008. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%
Te abból a "lejmolt" állami támogatásból zabálsz!
2008. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, úgy látom, most már tényleg érthető, hogy miért toporog eme kicsiny ország.


Mert míg mindenhol máshol odafigyelnek a saját értékek védelmére, addig Magyarorszáon teret enegedünk ezeknek az elvakult idiótáknak, és nem csupán egészséges ellenzéknek használjuk őket, mint azt nyugaton teszik.


Itthon apám, megindult a zöldsovinizmus meg a pozitív diszkrimináció.


A magyar mezőgazdaság nem azért fog tönkremenni, mert a kicsiny nemzetünk nem képes értelmesebb módszereket alkalmazni, hanem mert állami segítség nélkül nem képes felvenni az EU többi fejlettebb országával a versenyt...


Az EU folyamatosan meghozza a kis szabályozásait, amivel módszeresen leépíti pl. nálunk is a mezőgazdaságot, és ehhez ez a kormány még asszisztál is.


Amúgy meg:

"Hát ha rajtam múlna, én a bikaviadalok ellen is lépnék. Oké, hogy hagyomány, de azért nehogymár mindent el kelljen nézni, csak arra hivatkozva, hogy hagyomány. "

Abszolút semmi közöd hozzá. Ez meg nem állatkínzó, hanem emberellenes magatartás. Mikor az emberre ráakarják erőszakolni a más kultúrát.

Az, hogy egy nemzet ápol egy hagyományt, vagy nem, az nem tartozik senki másra, csak és kizárólag arra az adott nemzetre!

2008. szept. 17. 14:16
 26/34 A kérdező kommentje:

Jól van, látom azért, hogy van pár ultramodern biosrác itt...


1. A boszorkányégetős gyereknek:

- a boszorlányégetés nem volt soha hagyomány... ahogy a halálbüntetést sem hagyományőrzésből tartottak meg néhány helyen, szóval erősen csúsztatsz ezzel a kommenteddel, de ez nem baj, mert néha én is teszem, felindulásból.


2. Aki azt mondta, hogy a franciák ellen is éppúgy kéne fellépni, mint a magyar libatömők ellen:

- bizony, de senki nem fog, mert ők összetartanak. Csak a magyart lehet így behülyíteni, hogy elhiszi, hogy érte vannak ezek a rendelkezések.


"Jó, akkor engedd meg, hogy téged is "csak" életed utolsó 4 hónapjában tömjenek."

- Akkor ugye nem sajnálod a lelőtt oroszlánokat sem, mert ők is voltak olyan köcsögök életükben, hogy oryxokat meg antilopokat téptek széjjel... szemét banda ez... mikor a szavannákon annyi finom fűféle van...


"Hát a magyar mezőgazdaság nem azért megy tönkre ,mert a libákat nem tömik,ez bődületes baromság."

- Nem, hanem mert elnézi az ország a hasonló intézkedéseket, mert szarik bele, a Lidl-ben úgyis olcsó a dán paradicsom.


" Mégsem tesszük, mert szenved tőle az állat. "

- Igen, és a horgászok is milyen szemetek, hogy átszúrják szegény halak pofáját, mindössze azért, mert annyira bénák, hogy nem tudnak puszta kézzel halat fogni, mint pl. a medve... És erre a kegyetlen szokásra az mentségük, hogy: "háát, egész életemben ezt csináltam..." Hát igenis képezze át magát targoncakezelővé!

2008. szept. 17. 14:33
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

OFF: Miért kell mindig azzal jönni, hogy: "akkor nem sajnálod a marhákat, meg ezt az állatot, meg azt az állatot"?!

Ki mondta, hogy nem sajnálja az illető a kínzást átélt állatokat?! (nem kell válasz, ez csak megjegyzés)

Én nem ellenzem, hogy betiltatták, sőőőt... nem igazán izgat, hogy hungarikum, vagy nem. Úgy is lehet libamájat zabálni, hogy nem volt előtte halálra kínozva az állat. A franciákból meg nem is néznék ki többet, no comment.

Annyi más hungarikum is lenne, de nekünk pont a libatömésre kell ráakadni.. szép. Én személy szerint büszke vagyok arra, hogy végre ebben a kis országban is akadtak olyanok, akik mertek szólni mások érdekében és nem fülüket farkukat behúzva várták a végét. Előbb-utóbb az állatvédelmi törvény is érni fog valamit és nem lesz annyi kutyát felakasztó, vemhes kutyát utcára tevő, kiskutyákat megfojtó segg. Legyetek optimisták és ne a mezőgazdasági tönkretételt (igazából ez még meg sem közelíti azt), hanem azt nézzétek, hogy megtettük az első lépést afelé, hogy emberek legyünk és ne állatkínzó barmok.

Nah bye.

2008. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
89%
tudjátok,majd lehet eljön az a világ,hogy nem az ember lesz az evolúció csúcsa,hanem mondjuk óriások,akik több emelet magasak!és akkor majd:horgot akasztanak a szánkba,leszúrják a gyerekedet a zsenge húsáért,kiherélnek,mert jobban hízunk akkor!!levágják a kezünket,hogy ne tudjunk az ólból kimászni!!ugye sorolhatnám még???!!emberek,törekedjünk már a humanitásra!!!!!!
2008. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok tönkre tetettek egy magyar vállalatot.

Ehetjük a kínai libamájat, ki tudja abban is van-e melanin.

Mert hogy a kínaiaknak szóltak erről és nem tettek semmit.))) Jó nekünk.

2008. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem kommentálom a libatömést, helyette nézzétek meg ezt a filmet, végig.


[link]

2008. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!