Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Négy Mancs alapítvány...

A Négy Mancs alapítvány betiltatta a libák tömését, ezzel hozzájárulva a magyar mezőgazdaság módszeres tönkretételéhez. Lesz jövőre karácsonyfánk?

Figyelt kérdés
Ezért talán a külföldi konkurencia jó pénzt ajánlott fel nekik, hogy így a magyar piacról kiszorítsák a magyar terméket... Lassan betiltatják vajon a karácsonyfát is, mert fáj a fának, hogy kivágják???
2008. szept. 13. 12:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

A film régi, és van benne csúsztatás rendesen. Ráadásul magyarországról szó sincs benne.

Nincs pl. nagyipari kóservágás nálunk, olyan sertéstelep amit bemutatnak a filmen, szégyen volt már 20 éve is itt!


Örültem a Japán bálna, és delfinvadászoknak! Gondolom ahoz se sok közünk van!


A harminc éves indiai felvételek tényleg érdekesek, de magyarországon ez se úgy megy mint ott!


Ezekután én se értem, hogy miért nem a kínaiakat, indiaiakat, vagy a japókat basztatják!

2008. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Közben utána néztem, miért olyan ismerős a film! A fenti film nagy része egy a hetvenes évek elején készült magyarországon a Halál ezer arca (Faces of death) címmel futó filmből van összevágva, csak az emberekről szóló részek ki vannak hagyva!

A film megvan itthon, aki nemhiszi elküldhetem a DVD-t.

2008. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem eszem libamájat, sajnálom a libákat, de sokkal sokkal jobban sajnálom azokat az embereket akik állás nélkül maradnak. Egyébként ha nem lennének emberek akik ezt megeszik, akkor ez az ágazat sem lenne életképes. Az emberek szeretik a kulináris élvezeteket, nem a fajfenntartásért esznek, hanem az ízekért.....gyakorlatilag mindent!!!! Egyébként amikor azt mondta az egyik meghívott vendég a Jusztnak, hogy Benedek pápa azt mondta, hogy a libatömés bűn ezért is kell betiltani azt hittem lefordulok a székről. Ha azt mondja, hogy szőke hajú gyereket szülni bűn akkor megölnének minden ilyen gyereket? Visszatérve az állatokra én azt gondolom, hogy a libatömésnél vannak sokkal durvább dolgok a világon, mint élve megnyúzott állatok stb. stb. Inkább azok ellen kellene fellépni. Egyébként néha én is azt gondolom, hogy egyszer jön majd valami ami nagyobb mint az ember és akkor nézhetünk majd....
2008. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ha akarod találkozzunk valamikor szívesen megtömlek ;)-.-utána kiváncsi lennék hogy állnál hozzáxD
2009. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!