Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha kifejtem...

Miért van az, hogyha kifejtem a véleményem egy politikai kérdésben, akkor a másik párt szimpatizánsai nyomják a piros kezet egyből?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól hogy hasznos volt-e a válaszom.
2010. márc. 21. 17:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Csak egy jobbikost érdekel,hogy milyen a százaléka.Érthető is,a legtöbbnek egyetlen sikerélménye az életben egy jó százalék egy virtuális világban.


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:47"



Most rossz helyen kopogtattál. Mszp-re fogok szavazni, és pont hogy a jobbikosok azok akik folyamat lepontoznak. És nem az zavar hogy leviszik a %-omat, hanem az hogy mások meg egy egy kérdésnél csak azt látják hogy ennek meg annak 35-40-50%-a van és már le is írják magukban a válaszolót.

Sőt a politika topicban volt olyan jobbikos aki ezzel érvelt, hogy ebből is látszik hogy az Mszp-s hozzászólásokra nem érdemes odafigyelni mert a vak is láthatja hogy alacsony a %-uk :D

2010. márc. 21. 17:54
 12/16 anonim ***** válasza:

"Csak egy jobbikost érdekel,hogy milyen a százaléka.Érthető is,a legtöbbnek egyetlen sikerélménye az életben egy jó százalék egy virtuális világban."


Kérdező!

Szerintem próbáld meg magadban újból értelmezni ezt a mondatot, mert kissé mellélőttél. Segítek picit, jó?


"Csak egy jobbikost érdekel, milyen a százaléka."

...ezért ők mindig mindenkit pontozgatnak. Egymást is.


"Érthető is,a legtöbbnek egyetlen sikerélménye az életben egy jó százalék egy virtuális világban."


Ez utóbbi mondat pedig határozottan negatív színben tünteti fel a jobbikosokat ("akik ugye virtuális világban élnek, és nincs sok valódi sikerélményük").


Nem ártana megtanulni mondatot értelmezni, különben a félreértések végül felesleges indulatokat generálnak...

2010. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Nem ártana megtanulni mondatot értelmezni, különben a félreértések végül felesleges indulatokat generálnak..."


Tudok mondatot értelmezni, a kedves válaszolót kérd meg inkább hogy ne fogalmazzon félreérthetően. :D

2010. márc. 21. 18:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak egy kis érdekesség én kísérletből beírtam egy kérdésre, hogy "Ő Magyarország gyöngyszeme"//mármint Budaházy, ezt anno a naptv-ben hallottam.

Gondoltam nekem már mindegy így is le vagyok pontozva.

Hátha feljavulnak a pontjaim. Ja most 27%-on áll ez a kijelentésem. Szóval szerintem nemcsak a jobbikosok aktívak.

Számomra ebből még két dolog lehetséges, hogy a Jobikkosok is ezt a kijelentést baromságnak tartják, vagy elvből látták, hogy nem lehetek jobbikos ugyanis 39%-on álltam.

Talán az egyezményes köszönés segít a százalékomon.


Szebb Jövőt

2010. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez általános emberi viselkedés, ami nem tetszik valakinek általában igyekeznek eltüntetni meg a jelentőségét csökkenteni, nem csak Magyarországon van így.
2010. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy válasz szerintem, de valószínűleg a kérdező számára is, csak akkor hasznos, ha az a feltett kérdés megválaszolására irányúl, és nem a válaszolók egymás közötti kommentelését, vitatkozását segíti elő.
2010. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!