Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyre erősebbek azok az...

Egyre erősebbek azok az "szellemi vagy társadalmi" áramlatok, amelyek megpróbálják szétmosni a hagyományos értékrenddel élő és működő nemzetek társadalmait. Miért nem alakult még ki ellenáramlat, összefogás?

Figyelt kérdés

Ezen áramlatok, ahogy én látom felülről vezéreltek és kifejezetten alattomos céljaik közé tartozik a hagyományos családmodell szétzilálása, a hagyományos és egészséges nő-férfi kapcsolat felbomlasztása, ezzel ellentétes magatartás elősegítése, terjesztése, nemzetek összekeverése extrémen vegyes párosítások (véletlenül sem házasságok) által, azért hogy a nemzeti hagyományokat már a család szintjén rombolják, pusztíthassák.

Megj: extrémen vegyes párosítások alatt a túl kontrasztosat értem. Az áthidalható különbségekkel rendelkező, kisebb árnyalati különbséggel rendelkező, már házasságra is alkalmas párkapcsolatok lehetnek akár előnyösek is, bizonyos keretek között.

Visszatérve: szerintem talán beszélhetünk egy egyfajta globális pszichológiai terrorizmusról is, amely célja a nemzetek elpusztítása, amelyeket felváltatnak egy multikulturalizált (hibridizált), befolyásolható -előprogramozható-(elő)ember prototípussal.



2015. dec. 17. 11:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg pont a te üldözési mániás, begyepedt fajtád egyre erősebb.
2015. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%
A magyar kormány ezen az "ellenáramlaton" dolgozik.
2015. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%

"hagyományos és egészséges nő-férfi kapcsolat felbomlasztása"

Ezt fejtsd már ki. Már csak azért is mert ha valaki meleg vagy leszbikus akkor azt nem azért csinálja mert a Joda mester azt mondta henem mert ő így látja jónak. Másrészt...a válások nagy része az alkoholista életmód miatt van, tehát akkor az állam felelős pl hogy lehet alkoholt kapni?

2015. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%

Az rendben van, hogy az ilyen conchitawurstokkal meg az iszlamistákat milliószámra beengedő politikával probléma van, de amit ti csináltok ellenáramlatként, az is bőven belefér az elmebetegség kategóriába.


Nekem egyikre sincsen szükségem és szerintem a legtöbb ember így van vele.

2015. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nem nemi identitásbeli kérdés, ezért nem értem, hogy miért hozakodsz elő a leszbikusokkal? A kérdés nélkülük vitatandó. Engem nem érdekelnek.

Tehát a kérdés erkölcsi kérdés, ami felette áll az identitásnak, hiszen a megfelelő identitás a megfelelő erkölcsből, erkölcsi beállítódottságból fakad. Véletlenül sem szabad egyes csoőportok, egyének szemszögéből nézni a dolgot, mert az szubjektív lenne. A kérdés, hogy most is kuncogjak egyet, globálisan szemlélendő, azért hogy objektíven láthassunk, értékelhessünk. Hoppá, viszont azt nem szabad engedni, hogy a globalizmust egyes érdekcsoportok felhasználhassák saját egyéni érdekeik megvalósítására, mert ez katasztrofális eredményekhez vezet.

2015. dec. 17. 11:32
 6/36 A kérdező kommentje:
Azt akartam volna írni, "hogy itt kuncogjak egyet..." véletlenül sem az ismétlést jelentő is-t akartam odaírni. Csupán gépelési hiba volt. Mielőtt még valaki azt feltételezné, hogy szórakozok.
2015. dec. 17. 11:35
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

#5: "Tehát a kérdés erkölcsi kérdés, ami felette áll az identitásnak, hiszen a megfelelő identitás a megfelelő erkölcsből, erkölcsi beállítódottságból fakad."

Mert ám az erkölcsi beállítottságot csak úgy lehet venni a boltban. Kinek mi számít erkölcsösnek, ezt mindenki maga dönti el.

2015. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%

#8


Én nem vagyok liberális és nem támogatom azt, amit ők csinálnak, de ettől a bigott, robotgép dumától, amit itt lenyom a kérdező, szintén feláll a szőr a hátamon.

Nem lehetne esetleg normális embernek lenni egyszer?

2015. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"Kinek mi számít erkölcsösnek, ezt mindenki maga dönti el."


Elméletileg fogadjuk el ezt. De, zavarhatja-e egy olyan új áramlat a már hagyományosodott erkölcsi rendet, amelynek jellemzői és megnyilvánulásai borzoják a hagyományos erkölcsiséget valló közösség kedélyeit? Ráadásul ezen új áramlatok tagjai a régi erkölcsi rend társadalmainak küöszönhetik létüket, azok adtak nekik létet, kenyeret stb, na meg jogot, toleranciát, hogy követhessenek új dolgokat, majd ezt a sok jóindulatot úgy háláják meg az új áramlatosok, hogy ellene fordulnak korábbi jótevőik ellen, az ősi társadalmak ellen?

2015. dec. 17. 11:52
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
#10: Nem lehet minden hagyományos és ősi, az idő halad. A postagalamb is milyen szép és hagyományos volt most már az email váltotta fel. Az emberek ismerkedési szokásai is megváltoztak. Még régen a malomba vagy a szalmaközt volt a randi ma már a plázában van. Ez kényelmesebb mint a szalma. Szóval lényegében ez ügyben nincs megoldás és hiába van vita. Változik a világ, változik a kor. Elmúlt a rabszolgaság is ami az ókorban volt...változott és fejlődött a világ. Persze nem mondom a nő és férfi nem egymásnak való, de ha rákényszeríted valakire az ősi hagyományokat azzal csak ellenszenvet váltasz ki. Sokan az új dolgokra kíváncsiak.
2015. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!