Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért állnak még mindig...

Sokan miért állnak még mindig ki a bevándorlók mellett?

Figyelt kérdés
már a csapból is ez folyik hogy hogyan garázdálkodnak, vernek meg embereket, erőszakolnak meg nőket, miért jó ez nekünk? egy ilyen barbár népség nem való a fejlett nyugati világba
2016. jan. 7. 21:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
nem az a baj ,hogy a nem normálisakat nem ítélik el, hanem ugyan úgy segítik, védik őket, akármit is tettek, aki meg ezt szóvá teszi az náci
2016. jan. 7. 22:15
 12/34 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 22:15


Mutasd már ezt meg. Te miben látod ezt megnyilvánulni? Komolyan kérdezem, én ezzel nem találkoztam akkora tömegben, hogy számításba kelljen vennem. Kevesebben vannak, mint akik szerint a Szíriuszról jöttünk.

2016. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy nincs olyan hogy "normális bevándorló""


Az a baj, hogy ez egy hazugság. Már csak matematikailag is. Ha milliós nagyságrendű dühöngő őrült szintű barbár élne Európában, akkor már megszűnt volna a civilizációnk. Tankok, katonaság, valószínűleg Amerikai katonasággal kiegészítve, készenléti rendőrség, stb. Ez lenne a napi életünk egy olyan világban, ahol minden egyes bevándorló olyan, amilyennek lefested őket.

A bevándorlók között nagyobb az ilyenek aránya, mint az átlag lakosságban, mondjuk 0,01% helyett 1-2%. Ami persze sok, de messze van a mindegyiktől.


"elég videót láttam a migránsokról, hogy lássam hogy a többség nem békés."


Képzeld ha csak a migránsok által elkövetett atrocitásokról nézel videókat, akkor olyan videókat fogsz látni, amin migránsok atrocitásokat követnek el.

[link]


"Elvétve látni gyerekeket és nőket"


Igen, mondjuk egy nőket erőszakoló tömeg videón tényleg. Vajon miért nem mennek gyerekek és nők nőket erőszakolni?

Én láttam őket a Keletiben aludni, ülni, enni, olvasni, labdázni, aztán nagy tömegekben vonulni, és láttam közöttük megszámlálhatatlanul sok gyereket és nőt. Talán ha nem így lett volna, akkor én is bedőlnék ennek a narratívának, amit minden oldalról ezerrel nyomnak.


" a többi őrjöngő életerős fiatal, aki azért jön Európába, mert azt hiszik, hogy mi eltartjuk őket és akármit megtehetnek. Több bevándorló is jelezte hogy nem tetszik neki Európa mert, hogy hideg van, a kaja se olyan jó, meg lassú a wifi, neki nem ezt hallották."


Ja, ja, ja... bullshit.

"Több bevándorló is jelezte"...

Mások meg heteket töltöttek egy koszos aluljáróban, mert elhitték, hogy az európaiak befogadják őket, és alávethetik magukat a hivatalos procedúrának és betelepülhetnek ide. Aztán amikor a kedves itteni Európaiak arcul csapták őket, akkor átmentek egy kulturáltabb európai országba békével. Tényleg, tiszta horror...


"Én úgy gondolom, hogy a legtöbb európai ország befogadó, viszont vannak feltételek amik a békés együttéléshez elengedhetetlenek, ez pedig a beilleszkedés."


Ezt pontosan így gondolja mindenki más is. Hadd demonstráljam a saját hozzászólásommal, amit én, mint liberális és bevándorlás támogató írtam:

"Ez nem őslakosság, hanem együttélés kérdése. Akik képesek békésen együtt élni az európaiakkal, azok felőlem nyugodtan csinálhatnak amit akarnak. Akik viszont nem képesek, azoknak leszarom a véleményét, börtönbe velük. Mindenki jogai csak addig terjednek, amíg mások jogait nem sértik meg."

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


Nem az a kérdés, hogy a bevándorlóknak békésen együtt kell élniük a már itt levő lakossággal. Hanem hogy ezt kollektív vagy egyéni büntetéssel oldjuk-e meg. Vagyis kizárjunk mindenkit Európából, vagy pedig több erőt a rendőrségnek, és csukjuk le azokat, akik a tényleges atrocitásokat elkövetik. Ez az egyet nem értés alapja, nem az, hogy aki nőket erőszakol azt meg kell büntetni. Képzeld 100% egyetért ebben. Még a bevándorlók 99%-a is, főleg azok, akik a Közel-keletről jöttek, nem Nigériából meg Eritreából.


"Úgy gondolom ezek nem nagy elvárások, de úgy látszik erre sem képes a többség (ide írom, hogy tisztelet a kivételnek, mert még általánosítással fogtok vádolni)."


Elég az a többség megjegyzés ahhoz, hogy általánosítással vádoljalak. Visszautalnák a hozzászólásom elejére. Ha MILLIÓNYI dühöngő őrült futkározna Európában, akkor gyakorlatilag totális káosz lenne mindenhol, katonai vészhelyzet és mérhetetlen pusztítás. Európa megszűnne létezni gyakorlatilag. Nem milliókról, hanem pár tízezer, talán százezer emberről beszélünk a kontinensen (500 millió). Ami persze sok, de nem indokolja azt, hogy milliónyi ártatlant büntessünk érte.


"A tisztelet kölcsönösen működik, ha ők nem tisztelik a hazámat, kultúrámat, honfitársaimat, akkor nem várják el hogy őket tiszteljem. Szerintem korrekt voltam, de javítsatok ki ha bármiben is tévedek."


Ez persze így van. A kérdés, hogy ha ők tisztelik a kultúrádat, viszont vannak mások, akik szintén bevándorlók és nem, akkor az előbbi csoportot meg akarod-e büntetni az utóbbi miatt vagy sem.


"nem az a baj ,hogy a nem normálisakat nem ítélik el, hanem ugyan úgy segítik, védik őket, akármit is tettek, aki meg ezt szóvá teszi az náci"


Ez egyszerűen nem így van. Tudom, hogy a jobboldalnak mindig is nagy kenyere volt ez a típusú áldozat komplexus, de attól még nem lesz így. Aki elítéli az erőszakolókat, az nem náci, hanem MINDENKI. Nem csak az európaiak, még a bevándorlók túlnyomó többsége is.

2016. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

13#, tehát te bevándorlást támogató, elmesélnéd hogy miért jó Európa nyakába önteni sok millió olyan embert akik nem tisztelnek semmit ami nem egyezik a vallási meggyőződésükkel?

Valamint nulla esély van az integrációjukra.

2016. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Mert ne tévedjünk, a törökök integrációja sem sikerült. Én kint élek német nyelvterületen, a törökök egy párhuzamos társadalomban élnek az osztrákok mellett.

Pedig sokkal mérsékeltebbek mint a most érkezettek.

2016. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

"Ha milliós nagyságrendű dühöngő őrült szintű barbár élne Európában, akkor már megszűnt volna a civilizációnk. Tankok, katonaság, valószínűleg Amerikai katonasággal kiegészítve, készenléti rendőrség, stb."

Mert most nem ez van lassan?

2016. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ha te abból indulsz ki, hogy 0 esély van az integrációjukra, akkor nyilván semmiért. De én nem így gondolom. Azért jó, mert

1) Nem halnak meg Szíriában vagy akár Nigériában valami vallási vagy törzsi háborúban.

2) Vérfrissítés, biodiverzitás. Genetikailag is előnyös.

3) Kulturális sokszínűség.

4) Elöregedés megakadályozása.


De nyilván mindegyik csak akkor jó, ha abból indulunk ki, hogy képesek vagyunk integrálni őket. Amihez meg részünkről befogadás kell, oktatás, meg egy jó rendőrség, hogy megmutassuk nekik, hogy nem éri meg eltérni a békétől.


"Mert ne tévedjünk, a törökök integrációja sem sikerült."


A törökök vendégmunkásnak jönnek ide, nem? Vagyis kijön 20 éves török gyerek Németországba dolgozni, 35 évesen török viszonyokhoz képest dúsgazdagon visszamegy. Az ilyet tök más integrálni, mint olyanokat, akik azért jöttek, hogy itt telepedjenek le.

2016. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

1) Nem halnak meg Szíriában vagy akár Nigériában valami vallási vagy törzsi háborúban.

2) Vérfrissítés, biodiverzitás. Genetikailag is előnyös.

3) Kulturális sokszínűség.

4) Elöregedés megakadályozása.


1) Régen az emberek harcoltak ha háború volt és nem menekültek

2) ezzel nem értek egyet, A keveredés növelheti a génbetegségek kockázatát.

3)egy 3. világbeli kultúra nem fog békésen meglenni a fejlett nyugati társadalomban, bármennyire is szeretnénk, túl nagy a kulturális szakadék.

4)az elöregedést nem fogod megakadályozni, max a helyükre telepítesz olyanokat akik valószínűleg nem fognak dolgozni

2016. jan. 7. 22:54
 19/34 anonim ***** válasza:

"Régen az emberek harcoltak ha háború volt és nem menekültek "


Ó hidd el dehogynem menekültek.


"ezzel nem értek egyet, A keveredés növelheti a génbetegségek kockázatát."


És erre van bármi bizonyíték?

A genetikai sokszínűség épp hogy csökkenti a betegségek kockázatát, és nagyban csökkenti a betegség terjedésének a problémáját. A belterjes populációkban mindenféle problémák lépnek fel. Meg olyanok történnek, hogy egy fél országban mindenhol kipusztítja a krumplit egy járvány, csak mert az összes krumpli ugyanonnan származott.


"egy 3. világbeli kultúra nem fog békésen meglenni a fejlett nyugati társadalomban, bármennyire is szeretnénk, túl nagy a kulturális szakadék."


A 3. világban is ugyanúgy emberek élnek. Ott is vannak nagy városok, felhőkarcolókkal, bankokkal, genetikai kutatóintézetekkel meg iskolákkal. Afrika az nem a Szahara közepén háborúskodó törzsekből áll. A Közel-kelet meg főleg nem.

És az ilyen sztereotipikus törzsi barbárok nem is fognak Európába jönni, mert nem is tudják hogy van olyan.


"az elöregedést nem fogod megakadályozni, max a helyükre telepítesz olyanokat akik valószínűleg nem fognak dolgozni"


Nyilván ha úgy gondolod, hogy soha nem fognak integrálódni, akkor így van, csak én ezzel nem értek egyet.

2016. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
17#, már megint ferdítesz. Ezek a törökök sokad generációsak, itt élnek régóta. Mégis a saját közegükben mozognak (a Bécsi 16.ker pl full török negyed), a sajàtjaikkal házasodnak, stb.
2016. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!