Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a bizonyos Makai Gábor...

Ez a bizonyos Makai Gábor pszichológus kinek a kije?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a kereskedelmi csatornákon egyre többször felbukkan a nyilatkozataival, ugyanakkor irdatlan nagy baromságokat mond, szerintem szinte biztos,hogy valami kókler, aki minden papírját vette.

Én sem vagyok egy szakértő, de ez az ember egyszerűen hülyeségeket állít.Volt egy idősebb pszichológus is régen nyilatkozott, na ő egész értelmes dolgokat mondott, és jól is fogalmazott, de most a helyét átvette ez a gyökér.

Mit lehet róla tudni?Miért ő nyilatkozik?


Azért feltételezem,hogy valakinek a valakije, mert nem létezik,hogy egy ennyire hozzá nem értő embert kérjenek fel ilyen nyilatkozatokra.


2016. jan. 30. 18:21
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Anyjának a fia, lányának az apja.
2016. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Én meg se tudnám állapítani, hogy egy pszichológus baromságokat mond-e. Te meg tudod?
2016. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugye?


Basszus, erre én is felfigyeltem.


A Hír TV "Riasztás" című műsorában szokott időről időre felbukkani ez a Makai Gábor, és nagyon nagy suttyóságokat hord össze.


Teljesen laikus szinten, teljesen evidens dolgokat mond. Vagy éppen bődületes hülyeséget. Amiket szerintem csak ő talál ki, szakmailag nem tudná bizonyítani az adott bűnügyi esetekben, amikre vonatkoztatva, mint pszichológus nyilatkozik...


Érdekelne engem is, hogy ki tolja ennyire a médiában...

2016. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!