Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek ezzel a...

Ti egyetértetek ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés
"A nők minden korosztálya könnyen befolyásolható politikailag. Ezt felismerve támogatta a politikai élet a nők egyenjogúságát is és ma is elsősorban ez mozgatja a politikusokat. Ezért is kapnak egyre nagyobb és durvább kivételezéseket a nők a törvényhozástól"
2016. febr. 7. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Lehet.
2016. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg megtudnád indokolni is a válaszod?


Az lemarad,hogy nincs rossz válasz,szóval aki válaszol a kérdésre az mindenképpen fel lesz pontozva:)

(persze a gyűlölködő kommenteket ha egy mód van rá hanyagoljuk)

2016. febr. 7. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Margaret Thatcherről még sosem hallotál ugye...
2016. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen hallottam róla:)

Az idézet egy antifeminista oldalról származik és arra voltam kíváncsi,hogy ez általános nézőpont-e vagy sem.

2016. febr. 8. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, hogyha könnyen befolyásolhatóak, akkor elvileg bármelyik politikai oldal egyenlő eséllyel tudja ezt kihasználni, tehát nem ért volna célt a dolog - legalábbis akkor, ha demokratikus rendszerről van szó. Tehát szerintem biztos, hogy nem ez motiválta a dolgot.
2016. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Margaret Thatcher nevéhez tegyük hozzá az "könnyen befolyásolhatóságát" jellemzõ ragaványnevét:


a vaslady :)


Amúgy Merkel asszony is eléggé határozott. ( Persze, lehet, azért mert azt monják neki ... :) )


De több nõi politikus és veztõ is rácáfol erre, Golda Meir, Indira Gandhi, Bandaranaike asszony. Ami nem jelenti, h nem volt olyan is.


De sztem nagy tévedés, pont akkora, mint amikor azt hiszem, hogyen szúrtam ki a csajt, pedig pont fordítva. Mer, ha nem, hát álhatok a fejem tetjére és lehetek a legfrankóbb, akkor is le leszek koptatva :)


Ha ezt a marhaságot ferfi írta, hát az ilyenekbõl lesznek a legpapucsabb férjek, ráadásul úgy, hogy észre se veszi :D

2016. febr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!