Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a kijelenté...

Egyetértetek ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés

Eltúlzottnak érzem én ezt.


"

Egy gyerekkora óta kövér kislányból kifejlett debella leányzó szintén hiába akar éhező sáskatestű modell lenni. Ne menjünk bele az ízlésficam kérdésébe, de tisztában kell lenni a realitásokkal. A csontozat nagy mértékben meghatározza a külsőnket. Nem, sajnos fitness modell sem lesz a nagyon kövér lányból. De lehet belőle egy teljesen jó külsejű, akár izmoska nő is. Vér és könnyek árán, sok év alatt, de lehet. Csak akarni kell. Jobban kell akarni, mint a csokikát meg a somlói galuskát."


2015. dec. 14. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem nem értek egyet, a kövér lányoknak pont ugyan olyan csontozatuk van, mint a sovány lányoknak, csak ők kövérek... A vékony lányoknak pedig nem a csontozatuk határozza meg a szép formáit, hanem az izomzatuk.
2015. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom eltúlzottnak, akaraterő kérdése.
2015. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második, pont ez az, hogy akaraterő, kitartás, elhivatottság kérdése, és nem azon múlik, hogy ki mennyire kövér, mennyi ideje. Szerintem.
2015. dec. 14. 12:03
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Csontozat kèrdèse is. Egy széles csípőcsontú, vastag térdű ès bokàjú csaj nem lesz fitnesz modell. Zsírt le tud adni, de az ízületeket, csontozatot nem tudod vàltoztatni.
2015. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hogy érthető legyen: ha egy vèkonyabb csontozatú, ízületű kövèr lányról van szó, akkor belőle lehet jó forma.
2015. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet is értek, Cortez. Viszont a cikk írója (DB asszem) már-már kategorikusan kijelenti, hogy nagyon kövér lányból márpedig nem lehet fitness modell. Megemlítette ugyan a csontozatot, de mégis a kövérségre fókuszált, nem pedig a csontozatra.
2015. dec. 14. 12:20
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ja, az úgy baromság. Mert ha jó a csontozat akkor étrenddel,edzéssel lehet akár bajnok is.
2015. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nagyon kövér? Ezt így kategorikusan nem lehet kijelenteni tényleg, hogy egy "kifejlett debella testű" csajból nem lehet fitnessmodell, de van benne igazság szerintem. Még ha a csontozata lehetővé is tenné, szépen le is fogy, meg is izmosodik, akkor is ott marad az a rengeteg lógó bőr. Az sosem lesz az igazi már sajnos, max műtéttel lehet rajta javítani, de akkor meg a heg miatt nem lehet modell szerintem. De ez a nagyon kövér jóval 100+ -os leányzókra vonatkozik.
2015. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van, de valamiért nem úgy érzem, hogy a lógó bőr, vagy egyéb okok miatt állítja azt, amit, hiszen azt írta, lehet belőle teljesen jó külsejű, "izmoska" nő is. Nem értem én ezt... :D
2015. dec. 14. 14:13
 10/12 Andi80018 ***** válasza:
Maximálisan egyet értek azzal, hogy ha kövér is egy lány, de jó a csontozata, egyébként arányos lenne, akkor lehet belőle modell. Viszont ehhez óriási energia, idő, pénzbefektetés szükséges, ami főleg ebben az országban elég nehéz.
2015. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!