Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mióta mennek a TV-ben is az...

Mióta mennek a TV-ben is az effajta kormány reklámok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pontosan reklámnak nevezhetők-e, mindenesetre így vélem.


Már egy jó ideje mennek ugye a nagy kék plakátok mindenhova, ahol van számukra hely. Viszont már a TV-ben is, egy olyan 10-15 másodperces reklámhosszokban látom a "Magyar Reformok Működnek" szövegű reklámokat.


Ez már egy ideje megy, vagy csak én nem vettem észre őket?



2016. febr. 14. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 7


Jó munkát végzett a te fejedben is a fidesz. Gratulálok! :-D

2016. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy hogy miből finanszírozzák? Hát mivel KÖZérdek, hogy az emberek tudják, hogy a fidesz jó és a reformok működnek, természetesen közpénzből.
2016. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Speciel a migránsokkal igazuk van, teljesen más a kultúrájuk, a hitetleneket, és főleg a nőket semmibe veszik. Allahfélőnek tartják magukat, de minden lelkiismereti gond nélkül erőszakolnak meg lányokat."


itt most nem ez a lényeg,hanem a hangvétele az összes ilyen reklámból árad a butaság,az emberek butának nézése.


"Magyarország döntött!Az országot meg kell védeni"!

Mint valami kommunista induló.


A tvt nemcsak buta,egyszerű emberek nézik.


Olyan érzésed van,mintha egy szolga lennél és a király közvetíti az igét a tvből,hogy te mit gondolj.

2016. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!