Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne törvénybe...

Hogyan lehetne törvénybe oratni azt a szabályt, hogy Magyarországon ne lehessen valódi állatszőrme bundákat készíteni és eladni sem?

Figyelt kérdés
Ez egy gusztustalan dolog, állatkínzás. Nemrég láttam egy videót, hogyan kèszítik ezeket. Ha az állatkínzálst büntetik ezt miért nem? Ha valaki nem ért velem egyet nézzen meg egy videót erről.... élő allatokról húzzák le a bőrt, akik tovább szenvednek majd elvézeznek..

2016. febr. 19. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
És ha nem úgy készítik mint a videóban?
2016. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dymo ***** válasza:
97%
Élő állatról? Na persze, biztos nem egyszerűbb a már meghalt, nem vergődő állatról leszedni a bőrét...
2016. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Láttál már iszlám államos propaganda videót?

Van elég rondaság a világban ami emberekkel történik.

A bőrkabàtnak valót is lenyúzzàk valahonnan anélkül hogy ki legyen lukasztva,mégse hallottam soha azt hogy állatvédők motoros rockereket öntöttek volna le festékkel.

Nem tàmogatom a szőrmeipart ugyanúgy mint a bàlnavadàszatot se.Ez ilyen luxus izé miközben én dolgozok mint a bar@om meg fizetem a hitelt.

Az aktivistàkat ki nem àllhatom.Idealista valöságtól elrugaszkodott kis pöc@sök.Mindennel foglalkoznak csak az emberekkel nem.Sajnàlom a kisállatokat de van ennél nagyobb bajunk is.

2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És miért nem nyírják ki előtte?

Miért élő állatról szedik le?

2016. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

07:35,


Mert ha azt mutatnák be, hogy előtte megölik, akkor hogyan csinálsz gyomorforgató propaganda videókat?


Épeszű ember nem akar élő állatot megnyúzni, mert SOKKAL nehezebb - és ezenkívül nincs is értelme, mert nem nő vissza a bunda, vagy bármi, hanem elvérzik és meghal, tehát teljesen ugyanott vagy, csak te meg az állat szenvedtetek sokkal többet. Semmi értelme, és nem is csinálják sehol így.


Egyedül nyírni nyírják élve az állatot, de az meg nem fájdalmasabb mint az emberi hajvágás, és nem is halnak bele.

2016. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fűzd meg valamelyik okos képviselőt, hogy nyújtsa be egyéni indítványként. Ha lehet, akkor fideszest, a többiekét el sem olvassák, maximum az újságírók kapják fel. A fideszesekét viszont 100 százalékban megszavazzák, akármekkora hülyeség is.

BTW mi a fenét csináljanak az állatok szőrével, ha elhunytak? Pl. van egy birka, leölik, a húsát megeszik, nem volna célszerű valami irhabunda formájában felhasználni még? Esetleg UGG csizma?

2016. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt sajnos sehol nem iktatjak torvenybe.

En 13 eve nem viselek vasarolok valodi szormet es egyre kevesbe vasarolok borholmit is. bar a bor (pl. marhabor) az elelmiszeripar masodtermeke es ha nem keszulnenek belole dolgok akkor a szemetbe kerulnenek .

2016. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
" nézzen meg egy videót erről.... élő allatokról húzzák le a bőrt, akik tovább szenvednek majd elvézeznek.." Ha mellékeltél volna, talán még meg is nézném, bár szerintem a legelborzasztobbakat állatvédök készitik sokkolás célbol.
2016. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!