Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki körbe nézett a valódi...

Aki körbe nézett a valódi világban, ami most van Magyarországon, az mit látott?

Figyelt kérdés

Élmények, pozitív, negatív, meglátások, stb...

Pontozás: aki kérdésre válaszol:hasznos válasz

Aki félig kérdésre, félig kommentre válaszol: félighasznos

Aki csak kommentre válaszol: nem hasznos.


2009. júl. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a nem valódi világban körbenézni? (tényleg kíváncsi vagyok rá)
2009. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod az azt látja, hogy egy hatalmas elmegyógyintézetben él.
2009. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15

Pl: engedsz az agymosásnak.

2009. júl. 15. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, kérnék még infót
2009. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt mondhatná, hogy itt nincs más mint a széthúzás és minden csak az önös érdekekről szól. Valószínűleg eltorzult értékrendet láthatna, azt hogy az emberek tényleg csak magukra gondolnak és másra nem. Ha megnézel egy Afrikai országot, ahol szegények, például Kenyát az emberek szegények és mégis boldogok. Ebben az országban más nincs csak ÉN, és magmaért akárkin áttaposni.
2009. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a gondolkodásmóddal van gond.


egyrészt a magyar ember irígy. azt hiszi, ha a másiknak jó, akkor neki rossz.


másrészt nehezem fogadja el a másikat, ha nem egyezik a vélemény, életsítlusa stb.


továbbá arról szól a történet, hogy a másikat erőszakkal legyőzzük (lsd. pl. a napi közlekedést)


nagyon kevés az olyan ember MO-n, aki előre gondolkodik. hajlamosak vagyunk dönteni és utána gondolkodni.


továbbá nehezen vállaljuk fel tetteinket, cselekedeteinket és ebből az következik, hogy keresünk vkit, akit hibáztatni lehet.


mind ezekre nagyon jó példa ez az oldal. tele van olyan kérdésekkel, amiben eleve benne van az előítélet, a feltételezés, amit egyesek tényként kezelnek.


nagyon kevés ember képes diferenciáltan gondolkodni. sokkal egyszerűbb a fekete-fehér megoldás, mert akkor eleve kivonom magam a gondolkodás alól.

2009. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Jajj, értem, szerinted az néz körbe a valódi világban, aki a mai viszonyokat fröcsögve szidalmazza, a jobboldalt dicsőíti! Hát tőlem ilyen választ nem fogsz kapni.
2009. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
előttem szólónak: Mondta valaki hogy ilyen választ várok?
2009. júl. 16. 15:34
 9/9 anonim válasza:
Vannak szarabb helyek is.
2009. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!