Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van manapság rengeteg...

Miért van manapság rengeteg ember, aki gyűlöli a nyugatot és a keletet imádja?

Figyelt kérdés

Nem kellene ilyeneknek lenniük.

Számos hibája van a nyugati világnak, ami felszámolásra vár, de attól még nem lesz jó a kelet.


2016. febr. 26. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert fordult a vilag, regen a kelet ult a nyakunkon most a nyugat.


Amugy sokban jobb a kelet a nyugatnal. Speciel az eletszinvonalban egyelore nem.

2016. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem jó ott egyik oldal se keleten kegyetlenek az emberek, talán a nyugat egy fokkal jobb de ott meg kegyetlenkedésből szórakoznak szóval ergó majdnem ugyanaz a kettő
2016. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mert valamilyen szinten balkáni népség vagyunk.

Amúgy én is gondolkoztam már ezen, és én sem értem.

Voltak ezek valaha Oroszországban, vagy Kínában? De nem is kell ahhoz elmenni, azért lehet látni innen is, hogy mi folyik ott. Ennél bazki bármi jobb, előbb mennék mexikóba, mint az oroszokhoz.

2016. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csalódottság, kiábrándultság.

A magyar '89-ig mohón szopta a nagy, eres szovjet f.aszt, '89 után fellélegzett, hogy jaj, itt a jóságos Nyugat, aztán bő két évtized alatt kiderült, hogy a Nyugat is keményen rotkig nyomja a farkát a magyar rotkába, szóval ez se az igazi...

A fiatal generáció persze már nem emlkészik a szovjet bráner ízére és zamatára, azt hiszik, az finomságos.

2016. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!