Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha mindenhol arról olvasnál,...

Ha mindenhol arról olvasnál, hogy milyen aljas, szemét az a népcsoport, amiben élsz, hogyan hatna rád?

Figyelt kérdés

Az interneten, a tévében, újságokban, stb.

Magadra vennéd? foglalkoznál vele?



2016. márc. 30. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Bármire, amit sokszor hallasz, elkezdesz hajlani, így működik az emberi elme.
2016. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell róla hallanom, amikor tapasztalom.
2016. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Információs mindenevőként rendszeresen olvasok olyan írásokat, amikben a magyarok, mint önző és mindenkit utáló emberekként vannak feltüntetve, legalábbis az erősen limitált német nyelvtudásom ennyire engedett csak következtetni az írásokból, de ennek ellenére valahogy nem érzek égető kényszert arra, hogy hirtelen nekiálljak ok nélkül csak úgy utálni valakit vagy valakiket, pusztán csak azért, mert egyszer azt olvastam, hogy a magyarok ilyenek. Egy másik példa erre a feminista újságírók cikkei, amiben a férfiak nagy része úgy van feltüntetve, mint potenciális erőszakoló, aki csak az alkalomra vár, de ahogy az anti-magyar cikkek esetében, úgy ezek után se gondoltam azt, hogy nekem meg kéne erőszakolnom bárkit is azért, mert ezt olvastam magamról. A gamer közösség tagjaiként is rendszeresen lusta, hájas és élettelen dögöknek vagyunk titulálva, de ennek ellenére a többségünk, beleértve magamat is, egyáltalán nem ilyen és nem is lesz, csakis azért, mert valaki ezt leírta. Ha valaki elér egy bizonyos szellemi és erkölcsi szintet, akkor már nem fog habzani a szája amiatt, mert valakik csúnya dolgokat írnak róluk, hisz tisztában van vele, hogy a szólás- és véleményszabadság paklijában benne van az is, hogy ilyen dolgok fogalmazhatódnak meg.
2016. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

De hát szinte mindenhol ezt olvasom.


A magyar irigy, elmaradott, provinciális, Orbán - szavazó birka, kirekesztő, rasszista, utolsó csatlós, homofób meg a többi. '90 - óta megy ez a lemez.


Persze aki írja, ő nem, de mindenki más az igen!

2016. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: érdekes amit írsz, ahogy a férfiakat említetted, mert talán ez az egyedüli, amin be tudok rágni, ha lehordanak minket bizonyos nők. Úgy látszik, amit valaki nagyon magának, vagy sajátjának érez, és azt támadják, az képes háborút is szülni.

No valahogy ezen kéne túljutni. Nekem is.

2016. márc. 30. 08:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. nem az határoz meg, amit olvasok, csak sajnálni tudom azokat, akiket igen. Az elsődleges meghatározó a személyes tapasztalat. Ha nem azt tapasztalom, amit a sajtó ír, nem a véleményem változik, hanem a sajtót fogom másképpen megítélni. Mint ahogy másképpen is ítélem meg: a sajtó egy része szenzációhajhász, hazug, hiteltelen, olyan, aki bagóért eladja a becsületét - ha egyáltalán volt neki.
2016. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PresidentEvil ***** válasza:

@Vilikevitya: "Bármire, amit sokszor hallasz, elkezdesz hajlani, így működik az emberi elme."


Vagy legyőzöd a belső konfliktust azzal, hogy azt mondod: nekem van igazam, én ismerem magam, a csoportom tagjait, tudom, milyenek vagyunk igazából. Ha mást állítotok, ti vagyok a rosszak, utállak, gyűlöllek benneteket, a k-rva anyátokat.


Igaz, ez odáig is fajulhat, hogy az illető kinyír valakit az ellenségei közül, amiben a külvilág igazolva látja a saját elméletét :)


A rosszabbik eset az, amikor behódolsz nekik és elhiszed, hogy tényleg szemét vagy, esetleg melléjük állsz, azt bizonygatva, hogy te más vagy. A csoporthoz tartozol, de nem vagy olyan, mint a többiek, te is szemét vagy, de "jó/megjavult szemét" és csontig benyalsz nekik, hogy elfogadjanak.

2016. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rám nem hat negatívan. Pl. itt vannak a magyarok. A többség Orbán királyra és Lázár királynéra szavaz. Normális ember nem szavaz ezekre, nem támogatja őket ma már. Aztán egy csomóan mégis megteszik, pl. simán ujjonganak a diktatúrát építő törvénytervezetekre. Sajnos ezáltal kiderül, hogy a magyarok nem igazán szeretnék, hogy jó vezetőjük legyen, és ez immár 26 éve, a rendszerváltás óta így van. Pedig én is magyar vagyok, én meg szeretném. Szóval nem veszem magamra, ha ezt rásütik a magyarokra.
2016. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a kérdés, gondolom, a cigányokról szól

hát igen, engem is érdekelne, hogy mennyivel lenne könnyebb felzárkózniuk, ha nem ezzel szembesülnének...

2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még tudatalatt elkezdesz hajlani rá, tetszik, nem tetszik, elismered vagy nem, ezt megváltoztatni nem tudod. Ha biztos a felsőbb tudatod a saját igazadban, akkor nem lesz észlelhető ennek a mértéke, de ez a hatás elég kiküszöbölhetetlen.
2016. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!