Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek az amerikai bűnügyi...

Ezek az amerikai bűnügyi sorozatok miért mindig olyan nagy "liberális" szellemben készülnek?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a Döglött aktákat nézem, és az epizódok 90%-ban meleg,fekete,zsidó,(vagy nő/gyermek) az áldozat.

Természetesen a legtöbbször fehér férfi az elkövető, de az eddig látott bűnügyi sorozatokra is ez a jellemző.

Igazából ez nem is lenne gond, csak nem értem,hogy miért van az,hogy 10/8-ban ez a téma, és 10/7-ből a fehér férfi a ludas, egyben meg baleset történt.

Van a szűk családomban meleg, nincs velük bajom, feketét csak egyet ismerek ő szimpatikus, és a zsidókra meg úgy tekintek mint bárkire, tehát hidegen hagy,hogy zsidó e vagy sem.

Persze nyilván már neonáci vagyok, hiába írom ezt, csak én mint fehér férfi úgy érzem,hogy hátrányosan megkülönböztetnek.(akinek van esze, az érzi az iróniát a mondat második felében)

De egyébként tényleg nem értem,hogy ez miért jó?Azért nem így működik a világ, szerintem ez tök világos,hogy nem csak feketék bűnöznek, és a fehérek között is vannak aljadékok, ezt viszont csak a nagyon szélsőséges már-már neonácik nem értik meg, de ők meg úgysem fognak változni a film üzenetének hatására.Aki pedig megérti az utalást, annak mindegy, mert neki nem kell változtatni.

Viszont tényleg az,hogy túl sok rész szól erről az már zavaró, és se nem igaz, se nem hiteles ezáltal az egész.


2016. ápr. 2. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Én sem vagyok náci, de igaza van a kérdezőnek... hányszor látni olyat, hogy rasszista fehérek feketéket ölnek, míg fordítva sosem volt szerencsém a felálláshoz. :D


Persze nincs semmilyen kimutatásom, de úgy a teljes vagyonomat rátenném dupla vagy semmiben, hogy igazam van.

2016. ápr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%

Egyrészt, az USA-ban eléggé szabályozva vannak a filmek pol.korrektségből.Megvan határozva, hogyha van benne néger bűnöző, akkor azt "ellensúlyozni" kell és mutatni kell atomfizikus négereket is.


Másrészt, a filmrendezők többsége liberális.


Akadnak persze jobboldaliak is, mint Mell Gibson.De, a többség liberális.

2016. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!