Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Orosháza vagy...

Szerintetek Orosháza vagy Miskolc az élhetőbb hely?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 13:24
 1/9 anonim válasza:
47%
Szerintem Orosháza, mert kisváros és mégis minden kapható, meg van ott. Miskolc egy lepusztult gyárváros tele c kategóriással.
2016. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Miskolc.


Közösségi szolgáltatások terén nyomába sem ér Orosháza. Egyetem, középiskolák, megyei korház, színház, múzeumok, autópálya elérés, vasúti csomópont stb stb

2016. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy kinek mi számít az élhetőhöz. Én egri vagyok, de Miskolcon tanulok, inkább azt mondanám, hogy másabb.
2016. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én csak Miskolcról tudok nyilatkozni. Aki azt írja, hogy gyár város, az kb 30 éve nem volt itt. A lepusztult? Most cserélték le a komplett villamos és autobusz parkot. A kultura városa is majdnem mi lettünk. A kocsonya fesztivál, opera fesztivál hagy ne soroljam....Szerintem elég kicsi meg elég nagy város is hogy minden meglegyen itt ami kell. Hegyek, dombok, sík területek, patakok, folyok, tavak, erdők, mindenféle üzlet. Egyetem valami 8000 diákkal. Nem tudom lenne-e olyan város az országban ahova innen elköltöznék.
2016. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Atól függ, mit jelent az élet? - Egyébként egyértelműen: Orosháza
2016. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
87%
Miskolc, ezerszeresen ! és ezt én, mint budapesti írom. Miskolc környéke az ország egyik legszebb része, és ezek a helyek Miskolcról akár negyed óra alatt elérhetőek. A Bükk gyönyörű, tele van kirándülő helyekkel. Lillafüred, Miskolctapolca, Diósgyőri vár és környéke stb..., mind klassz helyek. És a belváros is elég jó, modern, sok pénzt költöttek rá, sok jó szórakozó hely, klassz színház, egyetemváros stb. Amikor előszőr voltam Miskolcon én is úgy hittem, hogy egy borzasztó gyárváros, aztán amikor ott töltöttem egy kicsivel hosszabb időt elámultam. Egyik délután Lilafüredre mentünk sétálni, másik délután az Avasi kilátóhoz, aztán Miskolctapolcára a tó köré, a parkba, aztán hétvégeken onnan Bánkútra, Egerbe, és a megunhatatlan kedvenc helyemre a Szalajka völgybe. Na ez aztán Orosháza és környékén messze nincs, lapos, sík kedves kisváros, de ennyi.
2016. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
89%

Aki azt írja, hogy Miskolc, lepusztult iparváros, tele cigánnyal, az kábé a retekklubból tájékozódott csak.

Orosháza egy hangulatos kisváros az Alföldön, ennek minden előnyével és hátrányával. Miskolc, egy Mo.-i léptékkel nézve nagyváros, erősen fejlődőben, páratlan természeti szépségek környezetében, sok-sok kulturális és egyéb lehetőséggel.

2016. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
35%

Orosháza :)

Orosházi vagyok de jártam már Miskolcon is párszor... számomra borzalmas egy hely volt :D

Orosháza nem túl nagy de nem is kicsi és mindent megtalálsz ami kell. Cigányok sincsenek annyian mint Miskolcon. Sőt, itt csak akkor jönnek elő ha segélyt osztanak...addig nem nagyon látni őket.

2016. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Hehe, az Orosházi tömegközlekedést inkább hanyagoljuk, de amúgy szeretek itt lakni. Van vagy 5-6 általános iskola, egy szakközép (a Tisza Kálmán, de újabban már nem túl jó a színvonal), a Táncsics gimi, ami az ország huszonvalahanyadik legjobb gimmnáziuma. 4-5 ovi és egy bölcsőde. Nincs túl sok munkahely ettől függetlenül, és a rendezvények nagy része Gyopárosfürdőn van, mégis jó itt a hangulat főleg a külvárosban... :)
2016. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!