Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! A Sepultura féle...

Liberálisok! A Sepultura féle harcot vajon hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

A napokban ugye jelezte fenti zenekar, hogy a roma előítélétekkel kíván szembeszállni.

Jelszavuk köze tartozik, h

"Tiszteld a különbségeket, hogy egy erős és virágzó társadalmat építhessünk!".

Hogyan kellene értelmeznie egy borsodi embernek ezt az egészet?


2016. ápr. 14. 14:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kb igen, a 90% ilyen.

Innentől kezdve meg nincs miről beszélni.

Persze lehet jelszavakat skandálni, csak épp nevetséges, hogy nincs mögötte semmi.

Neked is csak azért jár a szád, mert életedben nem éltél közöttük.

2016. ápr. 17. 14:55
 12/26 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 14:55


Mert ezt te így a távolból megállapítottad, mi? Képzeld, a nyolcadik kerületben nőttem fel (a budapestiben, még mielőtt. No nem mintha elhinnéd, de ez mindegy).


"Kb igen, a 90% ilyen.

Innentől kezdve meg nincs miről beszélni."

Persze, mert te fogtad, és megszámoltad. És igen, innentől kezdve tényleg nincs miről beszélni, bőven bebizonyosott az az előítéletem, hogy ugyanannyira vagy képzetlen minden téren, mint amennyire a kérdésedből már látszott. Szóval pápá. :-)

2016. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"ert ezt te így a távolból megállapítottad, mi? Képzeld, a nyolcadik kerületben nőttem fel"



Jól van, nem kell játszani a hülyét.

Nem nehéz megállapítani, hogy milyen népség is a cigány.

Nem elég, hogy mi megy a falvakban, de az ember a TV-ben se lát mást(Gáspár Győző, Farkas Flórián) vagy elég arra gondolni, hogy nem kellettek Kanadába, de se Svédbe, se sehová, mindenhonnan hazazavarják őket.

De ha annyira nagy szakértő vagy, akkor lehet sorolni a településeket meg a VIII. kerből az utcaneveket, ahol nem ez fogadja az embert, hanem olyan cigányok, akikre messze nem áll a jól megszokott szerep.

Egyébként jól érzed, nem, nem hiszem el, hogy a nyolcban nőttél fel.

2016. ápr. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Igen.

Én vagyok a képzetlen, mikor máig nem bírtál 3 összefüggő mondatot írni arról érdemben, hogy mi is ez a vakarózás a Sepultura részéről.

Kérlek magyarázd el nekem, hiszen te olyan okos vagy!4!4!4

2016. ápr. 18. 06:36
 15/26 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 06:36


Okos, tanult és művelt vagyok, nem gondolatolvasó. Erről beszéltem. Azt, hogy a Sepultura ez alatt mit értett, az ők tudják. Bár, mintha ezt már leírtam volna egyszer :-)

2016. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hmm milyen érdekes hogy nem kaptunk egy település nevet, se semmit.

Majd ne felejts el ":-)" jelent rakni, az az egy nagyon jól megy neked!

2016. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

# 16/16 Időpont tegnapelőtt 22:34


Milyen településnevet kérsz pubi? Tessék, itt van egy: Alcsútdoboz. Csak úgy eszembejutott. NEmtommé'. Talán ha felfognád a faji (ami amúgy vicc, mert ugye egy faj vagyunk biológiailag) előítélet, és a "nézd már ez felém jön a nagykéssel" előítélet különbségeit, aztán jól bevésed a koponyád belső részére, majd akkor beszélünk :-D Addig meg nyugodtan higyj a kérdező Borg-kollektívás hülye kérdésében. :-D

2016. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Csak úgy eszembejutott. NEmtommé'."


Én tudom.

Mert egyet nem tudsz mondani.

Viszont nem bírod elviselni, hogy ne tiéd legyen az utolsó szó.

És igen, megtartom jó szokásom, nem egyszer mentett már meg attól, hogy megkéseljenek, kiraboljanak, meglopjanak(a libsi ismerősökkel ellentétben, akik okoskodtak, utána meg a falat kaparták, mert kirabolták, meglopták, megkéselték őket, én meg jót röhögtem rajtuk).

2016. ápr. 23. 10:35
 19/26 anonim ***** válasza:

# 18/18 Időpont ma 10:35


Még mindig érvényes a kérdés, hogy milyen településnevet szeretnél hallani. Ahol nincs bűnözés? Ahhoz szerintem Tibetig kellene menni, de még abban sem vagyok biztos.


Mint mondottam, ha nem vagy képes felfogni, hogy a "többség" nem egyenlő a "mindenkivel", addig inkább azt a jó szokásod tartsd meg, hogy nem nyitod ki a szád. :-)

2016. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"Mint mondottam, ha nem vagy képes felfogni, hogy a "többség" nem egyenlő a "mindenkivel"


Felbírom fogni.

Te nem bírod felfogni, hogy amíg a többség ilyen, addig lesznek előítéletek, hiába bohóckodtok ilyen marhaságokkal.

Másrészt szépen leírták, hogy milyen településneveket várok, de hiába erőlködsz, mindannyian tudjuk, hogy nem tudsz mondani, szal kérlek ne, nem kell a félreszöveg.

Nagyon, de nagyon átlátszó.

2016. ápr. 24. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!