Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok mikor fognak...

A liberálisok mikor fognak bocsánatot kérni az általuk ránkszabadított rettenet miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ők egyenesen élvezik ezt az egészet?
2015. nov. 14. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Soha. Ők halnak meg előbb mivel ők nem kerülik ki a rettenetet ezért ők a legközelebbi áldozatok. Akik írtóznak a rettenettől azoknak több esélyük van.
2015. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Liberálisak, pfejj!
2015. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a liberalizmussal van baj hanem hogy amit nyugaton liberálisnak mondanak ott sem szabadok az emberek hívnak mert elnyomja az emberek saját akaratát hogy az önvédelem emberi ösztön. Az illiberlizmus meg olyan mint a joker képére festett mosoly
2015. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Sohasem.

Mindjárt, megmagyarázzák, hogy a tolerancia hiánya miatt volt terrortámadás:d


Azt is megmagyaráznák, hogy a rövidnadrágot kilehet térdelni.

2015. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert ha nincs liberalizmus, akkor ez a három ember fejét nem nyomják tele baromsággal?


Vagy így a te fejedben hol van a kettő összeköttetésben? Ha diktatúra van, és nincsenek szabadságjogaid, akkor jobb lesz?

2015. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Amint a fityiszesek bocsánatot kérnek az országra szabadított viktatúráért.
2015. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Te valahol máshol élhetsz, mert én nem érzek rettenetet. Továbbá lehet, hogy rád szabadított valaki valamit, rám nem. Nem szoktam az ilyent megengedni.

Ne tőlünk kérdezd, ha bocsánatkérésre van szükséged, menj oda, ahol szerinted ezt kellene tenni.

Ugyanakkor érzek mély szomorúságot attól, hogy az emberi butaság és cselekvőképtelenség milyen határtalan. Azt még nem tudtam eldönteni, a gyűlölet ennél nagyobb, vagy sem.

2015. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan miért kaptam 0 pontot a 3-as vagyok. Mi az ellenérv ami jobb
2015. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mert ha nincs liberalizmus, akkor ez a három ember fejét nem nyomják tele baromsággal?"


Ha nincs liberalizmus, akkor egy darab muszlim majmot nem engedtünk volna be az EU-ba!!!

2015. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg téged se nagyon sehová - milyen jó is volt az előző rendszer, ügye...


Ja de várj - akkor is voltak itt arabok és bejöhettek az országba, a baráti kommunista államokból.


Afene :\


Mondjuk akkor a tömeges kivégzést intézte az állam, nem kellettek hozzá vallási fanatikusok.

2015. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!