Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! A Sepultura féle...

Liberálisok! A Sepultura féle harcot vajon hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

A napokban ugye jelezte fenti zenekar, hogy a roma előítélétekkel kíván szembeszállni.

Jelszavuk köze tartozik, h

"Tiszteld a különbségeket, hogy egy erős és virágzó társadalmat építhessünk!".

Hogyan kellene értelmeznie egy borsodi embernek ezt az egészet?


2016. ápr. 14. 14:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont ma 18:54


Pubi, látom, még mindig nem esett le (mondjuk ezen nem mintha csodálkoznék). Feltettél egy qrvahülye kérdést, amire csak azok tudják a választ akiket sem megszólítani nem szólítottál, sem nem olvassák az oldalt (valószínűleg).


Mellesleg ti vagytok a leginkább habzó szájjal felháborodva, amikor a magyarok ellen van előítélet. Hát, az is akkor tapasztalaton alapul, nem? :-)


Komolyan, ennyire kevés bittel én nem tudok többet kezdeni, upgradeelj egyet magadon, akkor eléred a tiszavirágét.

2016. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

1.Liberálisokhoz szólt a kérdés.

2.Még mindig nem tudsz írni egy települést, de nem is lenne baj, ha nem lehetne tisztán látni, hogy terelsz.

3.Nem érdekelnek a magyarokat érintő előítéletek.

Nagyon gyerekes vagy és szánalmas, gagyi a kérdés, de már rakás hozzászólást írtál.

Én befejeztem, majd szólj, ha tudsz írni települést, addig inkább hallgass.

2016. ápr. 24. 20:25
 23/26 anonim ***** válasza:

"Kérdezz meg egy borsodi embert?"


Miért borsodi embert?

Pont arról szól, hogy nekik hogyan kellene értelmezniük?!

Egyébként egy szokásos liberális akció, ami mögött semmi nincs, ha nem írsz ki kérdést már rég elfelejtette volna mindenki.

Elvárják az embertől, hogy élj békében, tiszteld a másikat, csak éppen úgy elég nehéz, ha a másik fél egy igazi idióta.

Amikor meg erre felhívom a figyelmet, akkor jönnek ezzel a jól betanult, naiv gondolattal, hogy nem mindegyik olyan.

Kössz, tényleg nagyon király, hogy 10-ből van egy, az is szintén úgy van velük, hogy nem kér belőlük és inkább elköltözik közülük.

2016. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 22/23 Időpont tegnapelőtt 20:25


"1.Liberálisokhoz szólt a kérdés."

És ők honnan tudják, hogy a Sepultura ezt miért-hogy mondta? Ha meg az nem lényeg ki mondta, akkor ki lehet hagyni a kérdésből.


"2.Még mindig nem tudsz írni egy települést, de nem is lenne baj, ha nem lehetne tisztán látni, hogy terelsz."

Nem terelek, már rég megválaszoltam a kérdést. Azt, hogy nem településnévvel, és emiatt nem veszed észre, az a te bajod.


"3.Nem érdekelnek a magyarokat érintő előítéletek."

Elég baj.


"Nagyon gyerekes vagy és szánalmas, gagyi a kérdés, de már rakás hozzászólást írtál."

Ez a mondat helyesen így hangzik:

Nagyon gyerekes és szánalmas, gagyi a kérdés, de már rakás hozzászólást írtál.

Még fogalmazni sem tudsz? :-(

2016. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"És ők honnan tudják, hogy a Sepultura ezt miért-hogy mondta?"


Azért, mert a liberális értékrendhez áll a legközelebb.


"Nem terelek,"


Dehogynem, ahogy értékelhető választ se adtál.


"Még fogalmazni sem tudsz? :-("


Azon rugózni, hogy a másik helyesírási/fogalmazási hibát vétett nem egy értelmiségi dolog, inkább dedós.

Az érvekből kifogyott emberek játékszere.

Ami főleg akkor kellemetlen, ha a kritizáló se tudja a szabályoknak megfelelően leírni, megfogalmazni(mint például te).

2016. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szólt-e már hozzá borsodi, de én úgy értelmezem, arra hívta fel a figyelmet a zenekar, hogy nem minden roma bűnöző, de ha az összeset megbélyegzed a renitens alakok miatt, akkor a normálisaknak kevés az esélyük az integrálódásra. Most mind a jobbosok, mind a liberálisok rossz irányba viszik el a kérdést, mert a jobbosok minden romát megbélyegeznek, a liberálisok meg a bűnözőket se. A bűnözőkkel kemény kézzel kellene elbánni, a dolgozni, tanulni vágyókat viszont segíteni kell kiemelkedni és példaképpé tenni a többiek számára.
2016. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!