Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerika aszongya, nehezen...

Amerika aszongya, nehezen hajtják végre a kivégzéseket, mert az Eu nem ad nekik mérget emberi jogokra hivatkozva, ők nem tudnák előállítani?

Figyelt kérdés
értitek képesek atomot meg mindenféle high tech fegyvert készíteni de ezt nem xd
2016. ápr. 18. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

aszongya + xd... biztos komoly kérdés


de közöld már velünk légy oly kedves a forrást is, mert ez így egy nagy semmi.

hol aszondott ilyet ámerika?

2016. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
többször hallottam már tv ben
2016. ápr. 18. 13:50
 3/11 A kérdező kommentje:
komoly a kérdés nyugi
2016. ápr. 18. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

én még sosem hallottam.

kereskedelmi tévét alapból nem nézek.

keress valami cikket erről, mert neten elég otthonosan mozgok, de még sosem olvastam erről.

2016. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 18. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam ezt, és tényleg így van.


Viszont teljesen félreérted a helyzetet.

Ugyanis ezt a mérget egy európai cég gyártotta. Na már most, a mai világban különösen a nyugati világban létezik olyan, hogy "szellemi tulajdon védelme". Tehát ha te egyszer valamit feltalálsz akkor azt nem lehet törvényesen lemásolni kivéve ha engedélyt adsz rá.


És pont a gyógyszeripar az a terület ahogy a szabadalmakat a legkomolyabban veszik, és vérre mennek minden egyes lopásért, mivel a gyógyszerek és különféle eljárások kifejlesztése nagyon költséges és rengeteg időt emészt fel.


A kérdésedre visszatérve, az amerikaiak is meg tudnák csinálni de nem az övék a szabadalom, tehát törvényesen nem tehetik. És ha mégis megtennék akkor abból világraszóló botrány lenne, nem beszélve, hogy a szabadalom tulajdonosa még a szrt is kiperelné az amerikai kormányból és/vagy a másolt mérget előállító cégből.

2016. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaa ahha, és mást nem tudnának fejleszteni?
2016. ápr. 18. 14:11
 8/11 A kérdező kommentje:
meg akkor ez a cég nem viszi át a gyártást oda?
2016. ápr. 18. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az államoknak kisebb részében használnak méreginjekciót, szóval akkor mégsem hajtják olyan nehezen végre a kivégzéseket, max néhány államban.
2016. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudnának mást fejleszteni, mert még a kivégzésre ítélteket se lehet csak úgy mindenféle kísérleti patkányméreggel, kínok között kinyírbálni.

És nem, a cég nem akarja átvinni oda a gyártást, mivel nem akarnak részt venni az egészben.

Utolsó, te meg hülye vagy.

2016. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!