Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A globális felmelegedés csak...

A globális felmelegedés csak a zöldlobbi agyszüleménye?

Figyelt kérdés

Szerintem az egész arról szól, hogy kicseszhessenek az emberekkel, mivel sikertelen az életük.


Látott már valaki, jómódú sötétzöldet?


Az autóellenességük is abból fakad, hogy nincs pénzük autóra.Ezért másnak se lehessen.



2016. ápr. 21. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Egy biztos:

Jókat nevetek mikor riogatnak, hogy "Úristen, 150 éves rekord dőlt meg4!4!4"


Jó, tehát akkor már 150 évvel ezelőtt is volt ilyen, húha :D

2016. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Az elmúlt évek téli hónapjaiban hol voltál?

Tudom, bizonyára szanatóriumban, de csak kinéztél ott is a rácsos ablakon.

2016. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

esetleg túllátnál a te kis retkes sikereiden és koszlott autódon?

[link]

Egyre lázasabb a Föld.

[link]

2016. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A globális felmelegedés nem teljesen pontos kifejezés, mert nem csak a felmelegedéstől kell tartani és attól, hogy gyorsabban olvad a jég a sarkokon mint korábban az iparosodás előtt, hanem az időjárás kiszámíthatatlan lesz a korábbiakhoz képest.

Olyan helyeken lesznek majd tornádók ahol korábban nem volt, vagy szárazság esetleg túl sok eső ami nem jellemző arra a vidékre.

A szárazség éhinséghez vezet és elsivatagosodáshoz, a hirtelen túl sok víz pedig áradást és földcsuszamlást okozhat.

Az hogy te ezt még nem érzed, azért lehet mert a Kárpát medencében élsz, ami bizonyos védelmet biztosít, de a Kárpát medencén kívül is élnek emberek, akik már nagyon is érzik az időjárás kiszámíthatatlanságát.


Ettől függetlenül mondjuk, hogy nem létezik ilyen felmegedés vagy klímaváltozás és térjünk az autó témájára.

Szerintem az egyáltalán nem technikai fejlődés, hogy olyan szerkezeteket gyártunk ami megmérgezi a levegőt, amit a tüdőnkbe szívunk.

Engem nem érdekel, hogy az autók növelik e az éghajlatváltozást és hogy ki zöld és ki nem, én nem akarom beszívni azt a gázt amit egy autó kibocsájt.

Te igen?

Ha igen, vegyél egy autót, ha van rá pénzed és a kipufogót egy csövön vezesd vissza az utastérbe majd ülj be és járasd kicsit a motort.

Esetleg kérdezz meg a kínait aki egy nagyobb kínában lévő városból érkezett, hogy mi a véleménye az autók füstjéről és a tiszta levegőről.

2016. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
2016. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem agyszülemény, hanem tény. Az viszont igaz, hogy nem úgy, ahogy képzeled. A felmelegedés nem egyforma a föld minden pontján, továbbá nem egyetlen oka van. A felmelegedés a földi éghajlat sajátossága is.

Amiről itt szó van, az az, hogy az ember a tevékenységével befolyásolja ezt. Egyes helyeken jobban, másutt kevésbé. És ha egy amúgy is zajló (számunkra kellemetlen) folyamatot gyorsítunk, akkor az baj. Főleg azért, mert még messze nem vagyunk azon a technikai szinten, hogy ezt képesek legyünk visszafordítani. Ennek pedig messzemenő következményei vannak. Sok fontos más ok mellett például a világméretű erőteljesedő migráció is. Csak látni kell az összefüggéseket, megérteni azokat, és nem vagdalkozni össze vissza.

2016. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy van-e globális felmelegedés,de azt hiszem,az időjárással,meg az évszakokkal,valami nagyon nem stimmel. Meg a Föld csökkenő jégtakarójával sem.
2016. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Majd akkor is agymenésnek tartsd,ha majd fél Afrikai a klímaváltozás miatt fogja elözönleni Európát,nem pedig egy kisebb háború miatt.


Tudod,erősek az afrikai emberek,de mindent,azért ők sem bírnak ki,nekik is van egy tűréshatáruk.

Az 50 fokos átlaghőmérsékletet ők sem fogják bírni...

2016. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont a zöldség ad egy nagy lökést a gazdaságnak. Az emberek már tudatosan keresik a környezetbarát termékeket. El lehet újra adni minden vackot csak azért mert kicsit kevésbé vágja a tönkre a földet.
2016. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A globális klímaváltozás tény és az emberiség fennmaradásának legnagyobb kihívása.

A globális klímaváltozás együtt a túlnépesedéssel, az őserdők irtásával, a fajok kihalásával, a szociális egyenlőtlenség fokozódásával nagyon komoly válsághelyzetet jelent ami milliók éhenhalását, vízhiányát, valamint háborúkat, járványokat és tömeges migrációs hullámokat vetít előre, agresszió, terrorizmus és járványok mellett.


Nagyon komolyan kellene venni, ha jót akarunk!

2016. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!