Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért harcolunk annyira a...

Miért harcolunk annyira a globális felmelegedés ellen? Miért nem élvezzük ki az előnyeit?

Figyelt kérdés
Ha elolvadnak a jégsapkák van egy pozitív hozadéka is: Lakhatóvá válnak olyan területek mint szibéria, grönland, de leginkább az antarktisz. Legutóbbit például elkezdhetnénk gyarmatosítani. Ha időben észhez kapunk esetleg talán még mi magyarok lehetünk az elsők akik telepeseket küldenek az antarktiszra. Nem?
2015. jan. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Még itt vagy?
2015. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert nem pusztán felmelegedésről van szó, hanem az időjárás és a klíma teljes átalakulásáról.

Egyik héten soha nem látott hóvihar pusztít, két hét múlva pedig melegrekordok dőlnek meg ugyanott.

Egyik helyen 6 hónapon keresztül szinte semmiféle csapadék nem esik, míg 1000 kilométerrel odébb tájfun és árvíz pusztít.


Ha pedig teljesen elolvad az összes jég, akkor az Antarktiszon nem lesz sok terület a vízszint felett. Különben is, nemzetközi egyezmények védik az Antarktiszt, hogy emberek ne költözhessenek oda.

2015. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom csak katonai tevékenységtől védik.
2015. jan. 28. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem harcoljunk jobban a felmelegedés ellen. Én egy részecskeszűrő gyárban dolgozom dízel autókba gyártunk füst szűrőt. Minél jobban harcolunk annál több munkám lesz.
2015. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert attól komplikáltabb a dolog, az elolvadó jég meg eláraszt más helyeket, szóval lakhatatlan helyeket kapsz cserébe.


Bár neked szerintem kár is lenne tovább magyarázni, nem hiszem, hogy bármit is megértenél belőle. :D

2015. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert annyira ostobák vagyunk, mint egy rakás szar, és mert nem kevés pénzt lehet ezáltal lenyúlni.
2015. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Különben is, nemzetközi egyezmények védik az Antarktiszt, hogy emberek ne költözhessenek oda."


Ha hiszed, ha nem, az egész természet nyílt seggel fogja leszarni a nemzetközi egyezményt. Ez csak a hozzád hasonló hülyéknek fontos.

2015. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A víz elönti majd a tengerparti területeket, ahol az emberiség nagyobbik része él és olyan menekültáradat lesz amilyet még nem látott a világ, emellett a megváltozott klíma tönkreteszi a mezőgazdaságot is sok helyen, éhínség lesz, háborúk, anarchia. Nem lesznek előnyei ennek a folyamatnak, vagy ha mégis azt csak kevesen érjük meg.
2015. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ay carramba! ***** válasza:
Azért, mert tőbb negativ oldala van, mint pozitiv, ráadásul olyan igazi előnyei nincsenek is.
2016. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!