Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy a...

Mi a véleményed arról hogy a magyar fiatalok inkább a nyugati országokban mosogatnak ahelyett hogy otthon dolgoznának?

Figyelt kérdés
Lenézed őket? Szerinted hazaárulók?
2016. ápr. 29. 14:41
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

"Ja, valóban,csak egy fő kiegyensúlyozott, ellenőrizhető forrásból származó, bio, tartósítószermentes, tehát EGÉSZSÉGES étkezése 50-60.000 ft alsó hangon. Ezt egy magyar átlagfizetésből hogyan? :D"


Nincs olyan hogy egészségtelen étel.


Egészségtelen életmód van csak.


Egyébként a legtöbb bio termék is ugyanabból a vegyszerezett földből jön mint a szerinted gagyi olcsó termékek.

2016. ápr. 29. 16:58
 32/43 A kérdező kommentje:

Egyébként sokkal olcsóbban is kihozható egy kimondottan jó étrend.


A gyümölcsök és zöldségek nem drágák, sok hús sem.


Tészta helyett lehet rizst enni.


A sok gyümölcs zöldség szárnashúsok kombóhoz egyáltalán nem kell heti 15 ezer HUF.


Csak az emberek ugye rendelgetik a kaját, meg méregdrága kávézókban ücsörögnek munka után.

2016. ápr. 29. 17:05
 33/43 anonim ***** válasza:
2%

"Nincs olyan hogy egészségtelen étel. "


De, pl. a tartósítószeres étel, a hormonos, génmanipulált takarmányos hús, tejtermékek, tojás, a felfújt gyümölcsök, a párizsis zsemlédhez hasonló ipari hulladék, a megemészthetetlen szacharóz (fehér cukor, liszt), kazein (tej), és így tovább.


De edd csak a párizsis zsemléd, majd elpusztulsz 40 éves gyomorrákban, a te bajod. 20.000 ft-nál többet meg ne költs az étkezésre egy hónapban, mert az már sznobság!

2016. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Ezek közül majdnem egyiket se eszem.


Párizsit ritkán veszek, inkább valami minőségibb felvágottat, sonkát. Azok se csilliós árban vannak ám.


Fehér kenyeret keveset eszem, de nem tartom ördögtől való dolognak.


Cukrot keveset fogyasztok.


A hipermarketes gyümölcsöket én nem érzem műnek.


De mint mondtam, a bio termékek a legritkább esetben vegyszermentesek.

2016. ápr. 29. 17:18
 35/43 anonim ***** válasza:

"De, pl. a tartósítószeres étel, a hormonos, génmanipulált takarmányos hús, tejtermékek, tojás, a felfújt gyümölcsök, a párizsis zsemlédhez hasonló ipari hulladék, a megemészthetetlen szacharóz (fehér cukor, liszt), kazein (tej), és így tovább."


Ez meg a másik véglet, az ilyen biob.zerátor, hagy nyugtassalak meg az ún. bio élelmiszerek semmitől nem bióbbak mint bármi más, amit kapsz a boltban.

2016. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
90%
A nevedet kikéri magának a tányéromban elfekvő druszád, mert ő is értelmesebb mint te. Havi 47-ből meg lehet élni, mi? 'nyukád.
2016. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekelnek, főleg ha nem fröcsögnek aztán onnét.
2016. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom,honnan veszed,hogy 90%-uk mosogat,bár nyilván vannak ilyenek is.Viszont,én a nyugati határ mellett élek és itt már problémát jelent jó szakembereket találni,mert lassan mind nyugaton van.De gondolom,az orvoselvándorlásról hallottál.Gondolom ők sem mosogatni mennek ki.Aki meg mosogatni,az talán az elől menekül,amibe soraid szerint,te is "beleléptél" (munkanélküliség).
2016. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%
Séf Fiú, amúgy neked van valami pszichés problémád, vagy miért ez foglalkoztat ennyire?
2016. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
95%

Na jó, ezért a felfogásért húzok el innen minél hamarabb.


Mindjárt elsírom magam és ostorral csapkodom a hátam vezeklésként, hogy szeretnék egy házat, kis kerttel, egy normál méretű autót meg azt, hogy a családom a hónap végén ne csak szemétkaját egyen. Sőt, még egy évben egyszer egy hétvégét nyaralással akarok tölteni és a hétköznapjaimat sem egy szobában TV előtt kuksolva akarok élni munka után.


S akkor még jönnek az ilyen emberek - rengetegen - akik szerint én nagyra vágyó vagyok és amúgy ingyenélő, amikor kijelentem, hogy nem azért dolgozom, hogy ne haljak éhen és főleg nem fogom kihajtani a belemet ennyi pénzért. Mert "a munka becsülete". Hagyjál már.

:D


Tudod a panel és a medencés, BMW-s, kertesház között van még néhány fokozat.

2016. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!