Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nézi le sok magyar a...

Miért nézi le sok magyar a külföldön dolgozó magyarokat? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert nekik jobb életük van,akik mi meg itt magyarországon vannak többynire napról-napra tengődnek,és irigyelik őket,mert valamilyen oknál fogva nekik nincs lehetőségük kimenni,vagy csak nem mernek,ezért irigykednek rájuk(én speciel nem,és nem azért mert olyan híí de jól élnék)
2016. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
69%
Azé me dögöljön meg a szomszéd tehene ....
2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Mert írigykednek.

Azért.

2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hallottam arról, hogy lenéznék őket. Néhányan hazaárulózzák őket meg szajkózzák az ostoba propagandát, de szerintem inkább elismerésre méltó, hogy egy idegen környezetben is képesek helytállni.
2016. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva szokott lenni.
2016. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1-2-3-as kommentelő saját magából indul ki.
2016. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy irigykednek rájuk.

De hadd egye őket az irigység. :))

2016. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Irigykednek a gyávák és buták a bátrakra és talpraesettekre.
2016. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a régi jó irigység az oka.


Viszont azokat én sem kedvelem, akik fél év, egy év külföldi tartózkodás után már németebbek a németnél, britebbek a britnél, már angolul álmodnak, ott nemhogy jobb az élet, az oktatás, egészségügy, de még kulturálisan és erkölcseiben is magasabb szinten áll új hazájuk, ott még .zar sem büdös annyira, őt már semmi nem köti ide, nem is érezte igazán magyarnak magát soha.


Mégis minden nap magyar fórumokon gyalázkodik.


Na ezeket rühellem.

2016. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kriszpo ***** válasza:
Ne általánosítsunk! Vannak magyarok, akik külföldre járnak dolgozni és hozzák haza a pénzt, és vannak akik kint élnek több éve vagy évtizede. Valóban egy részüket azért nézik le, mert irigyek vagy úgy gondolják, hogy cserben hagyták a hazájukat és népüket. Nekem is vannak ismerőseim mindkét rétegből és nem nézem le őket, se mást. Viszont egyvalamit rühellek, de nagyon: ha valaki kimegy pár hónapra vagy évre, megszedi magát, haza jön és játsza a kiskirályt, pedig előtte "normális" volt. Ennyi a véleményem a dologról, amit elfogadni nem kötelező, de megérteni "ajánlott". Akinek meg nem inge, annak gatyája, pont. (ja, és minél többen mennek ki, annál szarabb lesz itthon, de ez őket úgysem érdekli)
2016. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!