Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire köthető a zsidóság...

Mennyire köthető a zsidóság kinézethez?

Figyelt kérdés

Általában külső jegyeik alapján barna hajú, barna szeműek. A híres zsidók között is jellemző ez.

például: Emily Ratajkowski [link]


Susanna Hoffs [link]


Rájuk lehet mondani szerintem, hogy tipikusan zsidó kinézetűek, természetesen azok is. Mindemellett gyönyörűek mint a zsidó nők általában.


2016. máj. 5. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Tegnap néztem egy dokumentumfilmet a moziról, hát ott nem gyengén megállt a nagy fül, nagy orr általánosítás.
2016. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Mivel a zsidó nép több (eredetileg 12 törzs) nép keveréke így igyencsak sokfélék, de általában nagy fól nagyorr hosszúkás arc jellemző. Főleg sötétek de a keverékek lehetnek vörösek is. Példát nem kell írni neten fent van.
2016. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

a barna hajúak már be vannak keveredve,


fekete vagy vörös


de az arc vonásaik és a szemük adja meg elsősorban jellegzetes zsidó vonásokat


tipikus zsidó karakterek:


Verebes, Kabos, Hitler, Ady, Geszti Péter, Pető Iván stb...

2016. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A barna szem és haj egyébként sem ritka külső jegy, a déli területeken, például a közel-keleten meg aztán pláne nem, de ugyanúgy a görögöknél, spanyoloknál, olaszoknál (Monika Bellucci, Penelope Cruz).
2016. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Az azért túlzás, hogy általában "gyönyörűek". Sokuk jellegzetesen néz azért ki. Nagy, elálló fül, nagy, vastag száj, álmos szem, fekete vagy göndör haj, esetleg vörös. De a zsidók esetében nem a külsőségek a meghatározók.
2016. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom,de ezt a két nőt elnézve,rohadtul nem érdekel,hogy zsidók-e...
2016. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyönyörűek, 7-es.
2016. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6: Szal a bránertutujgatás megy rendesen?


Kérdező:


A zsidóság nem igazán köthető kinézethez.


[link]


Üdv!

2016. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hat rolam meg soha senki nem mondta meg hogy felzsido vagyok, a kinezetem alapjan. szoke feher boru kek szemu vagyok nincs nagy orrom se fulem. ha nem akartam volna hogy tudja valaki es nem mondom meg soha ra nem jottek volna a kulsoseg alapjan. ugyhogy ez nem jellemzo. A nagyanyam az apai, o tiszta zsido volt es gyonyoru no volt. vilagosbarna hajjal es sotetszurke szemekkel feher borrel. es a cicijen kivul semmije se volt nagy;-))))
2016. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!