Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rohadt irigy vagyok a migránso...

Rohadt irigy vagyok a migránsok jogaira, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy kapnak házat a világ legszebb tájain svédországban, ingyen pénzt, migráns segélyt, pekisztánból jöttek ahol semmi háború, én meg itt rohadjak meg a budapesti gettóban és ezenkek adózzak, dolgozzak? Ha én mennék németországba fehér bőrrel útlevéllel magyarországról akkor én is megtehetném amit ők? Szilveszterkor még pár szőkét is kapnék? És ha eldobnám az irataimat? Ja, akkor visszaellenőriznék mert fehér vagyok. Rohadt nagy rasszizmus az ami nyugaton folyik. Kicsit elragadtattam magam, de gondoljatok bele, ti nem irigylitek őket amikor fölkeltek reggel 8-kor? Nekem minden álmom volt pl. izlandra kiköltözni, most emiatt rohadt depressziós vagyok hogy olvastam, van család, fizetik a repjegyet, adnak szállást, jó ételt, de ha egy fehér ír nekik már megkérdezik honnan jött de akinek barna a bőre arról elhiszik hogy migráns. Mert pakisztánban fehér bőrűek élnek...remélem érthető.
2016. máj. 21. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoli? Meg hajfesték.
2016. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is sok mindent összeolvasok a neten de nem kell mindent elhinni. Ha ennyire nem bírod itt, akkor vegyél néhány pár jó cipőt, aztán hajrá.
2016. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a csaj tényleg igazolta, hogy befogadna migránst, meg is tette, a repjegyet is fizette, lehet h. egy pakisztáni volt az...megkérdeztem. Ő mondta.
2016. máj. 21. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
A németek is csináltak ingyenes nyelvoktatást a migránsoknak, de csak 10%-uk élt a lehetőséggel. Ezen azért én is kivagyok bukva, nekem is jól jönne egy kis idegen nyelvű továbbképzés :/
2016. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

# 9:


Arra nem gondoltál, hogy jelentkezel a németországi migránsoknak szánt nyelvtanfolyamra?

2016. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát, ez az.


Ha kiakarsz menni dolgozni Németországba,nem elég az angol, kivéve 1-2 nemzetközibb cégnél.


Mindenhol a németet kérik, főleg az autóiparban.

A német tanfolyamot meg saját zsebből fizeted, nem a német állam, úgy, mint a migránsoknál.

2016. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező te minden baromságot elhiszel amit az interneten olvasol?
2016. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10: Engem hazaküldenék mondván hogy magyarországon béke van.
2016. máj. 21. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Nincsenek extra jogai senkinek. Extra juttatásaik vannak, aminek segítségével kihúzhatják egy idegen országban, ahová kényzerűségből kerültek.


De ha szeretnél ebben osztozni, mindössze annyi a teendőd, hogy robbants ki háborút itthon, robbantsd fel a házad, öld meg néhány családtagod, lődd magad lábon, esetleg erőszakoltasd meg magad, és aztán már jelentkezhetsz is boldog menekültnek.

2016. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja mert egy pakisztáni őrült iszlamista megélhetési bevándorló biztosan így járt.
2016. máj. 21. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!