Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te hogyan állítanád meg az...

Te hogyan állítanád meg az Európába tartó menekültáradatot? Mi a megoldás, - ennek kapcsán kell féltenünk gyermekeinket a jövőtől?

Figyelt kérdés
Ha agresszivitást tapasztalnál részükről- te képes lennél megvédeni szeretteid? Lenne hazánkban összefogás ez ügyben?

#kultúra #migránsok #muszlinok #potenciális veszély
2016. márc. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én nem a menekültektől féltem a gyerekeimet ebben az országban. Egyébként ők nem is akarnak ide jönni. Nem hülyék. Max átvonulni.
2016. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Én Európa összes hadseregét kivezényelném, és hajókra tenném az összeset, hogy menjenek vissza ahonnan jöttek. Majd azokat is összeszedném akik már bejutottak, és nyomás őket is vissza. Nem várnék hónapokig, hanem azonnal.
2016. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy már egy éve mondom, a problémát a gyökerénél kell kezelni. Lehet keménykedni határvédelemmel meg rendőrállammal, de attól még jönni fognak menekültek.


"Egyszerűen" rendet kell tenni a háborús övezetekben, miközben enyhíteni kell a társadalmi-gazdasági különbségeken.

2016. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetro ***** válasza:
67%
22.56 pl az üregi kutyákra is?
2016. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem a menekültáradatot kell megállítani, hanem az okot amiért "áradnak".


1. Nemzetközi összefogás kell, valószínűleg nem csupán egyezmények, hanem egy Földi Egyesült Államok létrehozása.

2. Olyan globális adórendszer és szociális támogatási rendszer valamint oktatási rendszer ami megfékezi a globális népességrobbanást.

3. Hatékony nemzetközi fellépés a klímaváltozás ellen, ami a migráció egyik legfontosabb hajtóereje.

2016. márc. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!