Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rohadt irigy vagyok a migránso...

Rohadt irigy vagyok a migránsok jogaira, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy kapnak házat a világ legszebb tájain svédországban, ingyen pénzt, migráns segélyt, pekisztánból jöttek ahol semmi háború, én meg itt rohadjak meg a budapesti gettóban és ezenkek adózzak, dolgozzak? Ha én mennék németországba fehér bőrrel útlevéllel magyarországról akkor én is megtehetném amit ők? Szilveszterkor még pár szőkét is kapnék? És ha eldobnám az irataimat? Ja, akkor visszaellenőriznék mert fehér vagyok. Rohadt nagy rasszizmus az ami nyugaton folyik. Kicsit elragadtattam magam, de gondoljatok bele, ti nem irigylitek őket amikor fölkeltek reggel 8-kor? Nekem minden álmom volt pl. izlandra kiköltözni, most emiatt rohadt depressziós vagyok hogy olvastam, van család, fizetik a repjegyet, adnak szállást, jó ételt, de ha egy fehér ír nekik már megkérdezik honnan jött de akinek barna a bőre arról elhiszik hogy migráns. Mert pakisztánban fehér bőrűek élnek...remélem érthető.
2016. máj. 21. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Látom azért volt egy jó kis tisztogatás...


Amúgy egy kicsit én is irigykedem. Ha migráns lennék, én örömmel kapnék az alkalmon, gyorsan felhúznám a németemet és valami szakmát is kitanulnék. Nem is értem őket, hogy mit hisztiznek sokan.


Ennyi idő után már régen otthagytam volna a tábort.

2016. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" ahová kényszerűségből kerültek" szerinted?


Ki a jóisten kényszerítette őket?

2016. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!