Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nézik le a liberalisták...

Miért nézik le a liberalisták azokat a konzervatív nőket, akik nem értenek együtt a feminizmussal és eszerint is élik életüket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 12:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Te nem nézed le azokat, akik azért harcolnak, hogy elnyomottak legyenek?
2016. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
#1 pacsi :)
2016. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam elnyomottnak.
2016. jún. 6. 13:11
 4/38 anonim ***** válasza:
78%

Itt legalább 3 olyan kifejezés van, amit nem ártana tisztázni.


Nem mindegy, hogy neked az a konzervatív, ha a férjed rabszolgaként tart, és kuss a neved otthon, és ha megszólalsz véletlenül átesel egy vak komondoron, vagy szimplán _megbeszéltétek_ otthon, hogy az életközösségben való munkamegosztást ti úgy osztjátok be, hogy a férfi 12 órázik, te meg otthon babázol, főzöl, meg festesz.


Utóbbival csak néhány szélsőségesnek van baja, a többieknek csak akkor ha azt gondolod, hogy ez a világ természetes rendje és csessze meg mindenki aki másképp akar élni.

2016. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
46%
Menj el egy falusi kocsmába lenge öltözetben, majd fogod érezni.
2016. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az emberek élhetnek és visszaélhetnek a hatalmukkal. A "rabszolgatartó" férfi az utóbbi kategóriába tartozik és egy igazi férfi nyilvánvalóan nem ilyen. Aki alapjáraton agresszív, és tekintélyét nem bölcsességével és méltóságával, hanem fizikai erejével akarja kiharcolni, azt a feminista eszmék sem fogják eltántorítani. Attól még, hogy hiszek a tradicionális szerepben, nem azt jelenti, hogy céltáblaként szeretném leélni az életem. Nem tudom, hogy a mai ember fejében miért ez a kép él. Ahogy egy liberális eszméket valló párnál sem törvényszerű, hogy a férj egy papucs és a feleség meg házisárkány, úgy egy hagyományos értékrendet képviselő párnál sem az az alapelosztás, hogy a férfi egy zsarnok, a nő meg kék-zöld foltos "kussaneved".
2016. jún. 6. 13:28
 7/38 anonim ***** válasza:
78%

Nem nézek le senkit, aki önszántából választ egy életformát, mégha nekem az nem is tetszik. De ha csak kicsit is arra mersz utalni, hgy a te életformádat kellenne kénszeríteni rám is, akkor nagyon mérges lennék.


Mert nem tudom hogy vagy vele, de általában nem azt szoktam itt olvasni, hogy takarodjak dolgozni, hanem azt, hogy menjek szülni, mert az a dolgom.

2016. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

"a liberálisok"


a liberálisok= minden liberális, vagy legalábbis a túlnyomó többségük


Oké? Akkor használd az A liberálisok kifejezést, vagy az A nők, A konzervatívok, A pirézek, stb. ha jó okod van azt gondolni, hogy legalább a csoportnak olyan 70-80%-ára, de inkább többre igaz az állításod.


Ja igen, és nem liberalisták hanem liberálisok. És amúgy kiket tekintesz liberálisoknak, konzervatívoknak és mit tekintesz feminizmusnak? Mert hogy ezek ma nem olyan nagyon egyértelmű fogalmak. Főleg mostanában a feminizmus.

2016. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

#7 egyetértek veled. Viszont én veled ellentétben mindig azt hallgatom, hogy dolgozni* márpedig kötelező és a "háztartásbeliség" mekkora naplopás. Úgy látszik, az ember hajlamos hamarabb észrevenni azt, ami őt támadja - ami egyébként logikus jelenség.


*dolgozni alatt a mai definíció alatti munkát értem, ma már nem nevezik munkának, ha a feleség háttérből segíti a férjét, és/vagy ha otthon előállít hobbiból portékákat, amivel kereskedik. Nagypapám például vízvezetékszerelő volt és amíg ő elvégezte a fizikai munkát, nagymamám megcsinálta neki a számításokat és a papírmunkát/adminisztrációt. Ha pedig nem a háztartást vezette, akkor szappant főzött és ez jelentős összegű pénzt hozott a házhoz. Nekem ez az életmód tetszik.

2016. jún. 6. 13:54
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Látom megjött a sok férfigyűlölő meg cuckold rajongó. Én ellenzem a modern feminizmust, mert nem jogegyenlőséget akar, hanem nősovinizmust. Többférjűséget akarnak, meg normálisnak beállítani a cuckold-ot. Márpedig én nem szeretnék többférjűséget és ne akarja senki bemesélni, hogy a cuckold normális dolog. Örülök, hogy vannak még normális nők akik nem hisznek a modern feminizmusban és egyenlőséget akarnak és nem azt, hogy a nőknek mindent szabad a férfiaknak meg kuss a neve. Kérdező, ne szégyeld magad, te vagy a normális, nem az önző, hűtlenséget hirdető feminista libák meg a szolgalelkű, cuckold rajongó feminista "férfiak"!
2016. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!