Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vallasos emberek mit szolnatok...

Semmii kérdése:

Vallasos emberek mit szolnatok ahhoz, hogy ha bevezetnek azt a szabalyt, hogy 18 ev alatt nem lehet megkeresztelve senki sem, illetve nem tartozhatna semmilyen egyhazhoz?

Figyelt kérdés
Ez csak egy elmeleti kerdes hogy reagalnatok ra, nem terveznek ilyet a politikusok, nem is lesz ilyen egy darabig.

2016. jún. 14. 20:27
1 2 3
 1/23 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Miért is?
2016. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelmű üldöztetés.


De miért kérded???

2016. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
De otthon gyakorolhatnák a vallásukat, és az rosszabb lenne mint most. Én amúgy pontozzatok le kövezzetek meg, de a vallás egy fertő ami nem engedi fejlődni a tudományt, vagyis nem engedte, lehet már 1867-be LCD tv-n nézhették volna a csávók paprika tv-n a döner készítést és a Törökök meg a pörkölt helyes elkészítési módját. Ha értitek.
2016. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Baluba ***** válasza:
87%
Én meglehetősen vallásellenes vagyok, de ezt nem támogatnám. Persze ez csak addihg érvényes, ameddig olyan helyre kerül be, ahonnan 18 éves kora után, saját döntéséből bármikor, bármi hátrány nélkül távozhat. De ezt nem csak vallásra, minden másra is igaz.
2016. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezen azert gondolkoztam, mert ugye magyarorszagon 18 evet bekell tolteni hogy nagykoru legyel es altalaban sok gyereket megkeresztelnek 1-2 evesen akik nem is tehetnek rola, vallasosan nevelik igy tobb az eselye hogy vallasos lesz ha felnott lesz. A vallas szabadsagot nem korlatozna kicsit sem le mert tanulhatna minden vallasrol es 18 eletevet ha betoltotte csatlakozhat oda amelyikhez szeretne, nem pedig a szulei eldontottek helyette. Nem felytem ki jobban mert olyan hosszu lenne hogy nem olvasnak el. ( a vallas szabadsagot jonak tartom mielott valaki lehurrogna )
2016. jún. 14. 21:08
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan felekezet, aminek 18 éves korodban válhatsz csak teljes jogú tagjává, hogy már felnőtt fejjel hozd meg a döntést, ne pedig csak beleszokjál.
2016. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Első áldozás + konfirmáció.

Itt a gyerek maga dönt.

2016. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
első áldozó 6-7 éves koromban voltam, akkor még nagyon nem én döntöttem el, hogy akarok e vallásos ember lenni (nem akartam, és ma sem vagyok az)
2016. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

"Én amúgy pontozzatok le kövezzetek meg, de a vallás egy fertő ami nem engedi fejlődni a tudományt, vagyis nem engedte,"


Ez egy olyan hamis állítás, amit a marxista és ahhoz közeli történetírás terjesztett el.


A valóság:

1. Vallás nem egy van. Nagyon sok féle vallás van van.

2. Tény; hogy egyes vallásoknak, egyes esetekben voltak a tudománnyal szembehelyezkedő lépéseik; de ezek elszigetelt esetek, és nem általánosságok.

2016. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az en velemenyen hogy a vallas jo, de az eroltetett tulzasba vitt nagyon karos, lasd arab es afrikai orszagok.... Szerintem a vallast nagyon okos emberek kitalaltak, mert nagyon rosszul eltek akkor az emberek es kellett nekik etel helyett valamit adni.... Plusz igy meg tudtak nagyon sok penzt beszedni meg hat aki nem tetszett azt igy siman kinyirhattak... Szoval aki kitalalta az nagyon nagyon okos ember volt. Sokak szerint ha nem lett volna eroltetett vallas minimum 100 evvel fejlettebbek lennenk..... De ez csak a "ha" ami mar nem fontos....
2016. jún. 14. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!