Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Orbán Viktor...

Szerintetek Orbán Viktor jellemében nem emlékeztet kicsit Hitlerre?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokáció, sértegetés, vagy hasonló, és nem is eszmékről van szó, hanem úgy a megjelenése, a jelleme. :D Teljesen ártatlan kérdés, a magam részéről egyébként is pártatlan vagyok. Csak ez már régebben feltűnt a beszédeiből, a környezetemben van, aki egyet ért, de kíváncsi vagyok, másoknak is feltűnt-e. Ismétlem, NEM az eszmékről van szó!
2010. ápr. 13. 06:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
44%
Inkább egy elmeroggyant emberre emlékeztet akinek az élete csak erről szól hogy neki uralkodni kell:D
2010. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Öhm, nem teljesen erre gondoltam, de ha átgondoljuk, tulajdonképpen ez is egy igen erős hasonlóság... :)
2010. ápr. 13. 06:43
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
nem
2010. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Orbán is csak gondoskodni kíván a nemzetéről, mint Hitler. Hitler egy "pirinyót" túllőtt a célon, de a saját népe felé a jószándék megvolt. Orbán látja, hogy milyen szarban van az ország, tudja miket kell tenni, hogy rendbejöjjön, viszont neki azért nincsenek holokauszt-tervei!
2010. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mivel a Jobbikosokat a magyarországi nem Jobbikosok és a külföldi sajtó, pl a The Times is a nácikhoz hasonlítja, ezért ők védekezésül Orbán Viktort hasonlítják hozzá. Fából vaskarika. Siralmas próbálkozás.
2010. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Persze, én is hasonlítok Hitlerre.

Szerette a tejet, és én is szeretem, ráadásul a hajam is hasonlít az övéhez.

Most már tömegesen rontsatok rám, és mészároljatok le, mielőtt elkezdek népetírtani. -.-'

2010. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Látom, ti is csak azt olvassátok el, amit el akartok. :D Duplán kiemeltem, hogy NEM arról beszélek, hogy népirtott, náci volt, stb... Tehát NEM az eszmék és a tettek. Hanem a megjelenése csak. Ahogy beszél a nép előtt. Na, nem tudom rendesen megfogalmazni, de mindegy is... :) Szép napot!
2010. ápr. 13. 07:58
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Kevered Vona Gáborral.
2010. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ma 07:29 Ezzel most azt akarod mondani, hogy ez egy Jobbikos propagandakérdés Orbán Viktor lejáratására? Mert akkor nagyon benézted, előbb leszek Fideszes, mint Jobbikos. :)
2010. ápr. 13. 07:59
 10/20 A kérdező kommentje:
ma 07:59 Nem, Vona Gáboron nem látok ilyen erős megnyilvánulásokat. Van helyette más sokkal negatívabb dolga, de mint mondtam, itt most nem arról van szó, ne is menjünk bele! Ne forgassátok már ki a szavaimat. :D
2010. ápr. 13. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!