Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon megfigyelhető...

Magyarországon megfigyelhető már az a jelenség hogy a döbenetes méretű kivándorlás miatt azok akik maradtak, büszkébbek mint előtte?

Figyelt kérdés

Van bennük egy felemelő büszkeség hogy ők otthon is tudnak érvényesülni?


Nem is arra gondolok hogy lenéznék azt aki elmenekül, hanem harcos oroszlánnak képzelik magukat akik a nyugatihoz képest nehezebb körülmények között is boldogulnak?


2016. jún. 19. 22:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

miért jó az ha elmennek az egyszerű melósok?


ők nem számítanak?

2016. jún. 20. 01:01
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Én majd akkor leszek büszke, ha sikerül eltakarítani ezt a korrupt kormányt, és végre megint emelkedő pályára tudjuk állítani az országot.


Addig nincs mire büszkének lennem a magyarságommal kapcsolatban.

2016. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vettem ilyet észre még.
2016. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
12# Szoval ha van penz boven akkor buszke vagy a magyarsagodra, ha nincs mert melyrepules van akkor kopkodod az orszagot. Gratulalok hogy neked a hazaszeretet penzben merheto...
2016. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

# 14/


Nem.

Azonban szégyenlem hogy ennyi ostoba és megvezethető emberrel élek együtt, akik harmadszor is hatalomra segítettek egy olyan pártot, ami minden jel szerint módszeresen teszi tönkre az országot, miközben ellop mindent amihez hozzáfér.


Nem érzem, hogy ezek közé az ostobák közé tartoznék. Egyszerűen azért mert nem vagyok olyan.


Érthető ez?

2016. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 árokpart ***** válasza:
Erika Berger! Ez mind szép és jó, csak a közmű szolgáltatóknak ha küldenék egy levelet, hogy sajnos most nincsen pénzem, de a hazaszeretet miatt nem akarok külföldi munkát elvállalni, hogy fizetni tudjam a rezsit, de azért annak ellenére, hogy nem tudom fizetni használni meg szeretném a szolgáltatásokat. A közműszolgáltató hazaszeretetből nem szüntetné meg nálam a szolgáltatást? Nem ennyire fekete-fehér ám ez. Igen ha a 8 általánost végzett nem tud itthon megélni, mert az ország ezt nem biztosítja akkor kénytelen elmenni külföldre. Jobb lenne ha itthon illegális dolgokkal lenne kénytelen a pénzét megkeresni és menne a börtönbe szintén hazaszeretetből? Annak kellene örülni, hogy munkával akarja a megélhetését biztosítani. Ha olyan lesz a helyzet, hogy itthon meg tud élni akkor haza fog jönni. Egész biztosan nem maradna kint egyáltalán nem leányálom sokszor más kontinensről összeverbúválódott emberekkel közös illemhelyet használni egy albérletben stb. Nekik sem életcél ez és nem szórakozásból mentek ki.
2016. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SirZoli válasza:
"De sajnos a képzett, nyelveket beszélő orvosok, ápolók, mérnökök, infósok, mesteremberek is mennek, ez viszont már nagy baj." Ezzel értek én is egyet.
2016. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Karcsika30 válasza:
Aki akar dolgozni az még él itt is.nincs màs vilàg màshol sem csak a tarifàk eltérnek.nyilvàn meg lehet marni ezt a hozzàszólàst mint bàrmelyiket de ez az igazsàg.4-500 ezer Ft ot össze lehet szedni ha odarakod magad...nem kell hozzà doktoràtus...
2018. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!