Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető ez a jelenség...

Minek köszönhető ez a jelenség az Indexen?

Figyelt kérdés

Már többször tanúja voltam, hogy Jézussal viccelődnek, gúnyt űznek belőle, főleg Karácsonykor.

Ilyenkor elkezdődik a zsidózás a hozzászólások között, majd kötelezően megjelennek a "nem vagyok zsidó, de reggeltől estig mosdatom őket" felhasználók.

Az biztos, hogy nem nagyon bírják ki, hogy ne legyen valami Jézus post.

De Jézus meg zsidó volt, szal nem értem.

Tehát ez nekem úgy jön le, hogy van egy kurucinfo, ott poénkodnak Attilával, majd megjelennek valakik, akik magyaroznak, közben meg Attila is az volt.

Árti ezt valaki?



2016. ápr. 19. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi van?
2016. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Annak köszönhető, hogy internetes kérdést feltenni, vagy választ adni rá, nincs minimum IQ-hoz kötve.

Fogalmazásból sem kellett jeles lenni az általánosban.

2016. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Talán annak köszönhető hogy nem vallásosak? Mesekönyveken és a bennük hívő ostobákon gúnyolódni pedig természetes emberi szokás.
2016. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Talán annak köszönhető hogy nem vallásosak? Mesekönyveken és a bennük hívő ostobákon gúnyolódni pedig természetes emberi szokás."


Viszont, ha valaki az iszlámról ír negatívat, akkor rögtön egy több oldalas mosdató cikkel válaszolnak :)

2016. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az Index is csak egy cég végső soron, aminek az elsődleges prioritása a PROFIT. Azt pedig reklámokból szedi össze, amihez olvasottság kell. Azt pedig úgy tud generálni, ha minél több megbotránkoztató, vérlázító cikket ír, mert az emberek szeretnek megbotránkozni, s így természetesen olvassák is. Nem lennék meglepve ha az index újságírói teljesen más véleményen lennének, mint amit írnak, de ez a munkájuk. Elvégre mekkora esély van rá, hogy egy újságnál az összes dolgozó ugyanazon a véleményen van minden témában? Semekkora...
2016. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz.

Csak nem egyszer láttam, hogy valaki felvetette hogy ha ez olyan vicces dolog meg nem kell komolyan venni, akkor a zsidó viccek miért nincsenek?

Aztán kb ezután jön az, hogy tiltják a kommenteket.

Ezért azt feltételezem hogy zsidókat komálják, Jézust, a keresztényeket meg nem.

2016. ápr. 19. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell Indexet olvasni és akkor nem szembesülsz a gúnyolódásukkal, ilyen egyszerű. Én már évek óta nem kattintottam rájuk. És nem is fogok soha.
2016. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, de hozzáteszem, hogy kurucinfót se olvasok. A két szerkesztőséget össze kéne zárni, aztán boldogítsák egymást.
2016. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem aztán nem érdekel, hogy gyilkolják egymást, csak nem értem.
2016. ápr. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!