Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg vannak akik politikai...

Tényleg vannak akik politikai okok (Orbán is szereti a focit) miatt nem drukkolnak a magyar focicsapatnak?

Figyelt kérdés

Ha van itt ilyen akkor írjon, mert ezt tényleg nehezen tudom elképzelni. Gondolom Orbán szereti a rántott húst is, szóval akkor azt sem eszik? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Nem viccből kérdem. A kérdés komoly.


2016. jún. 23. 14:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem azért nem drukkolunk nekik, mer Orbán is szereti, hanem mert ha jó eredményt érnek el könnyen lehet, hogy mégtöbbet akar költeni focira és mégkevesebbet egészségügyre. Egy esetleges győzelem esetén még szavazatokat is nyerne Orbán, ami mégrosszabb lenne.
2016. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

1, köszi!

Ezt honnan tudod? Te is így gondolod, vagy ismersz olyat aki így gondolja?

2016. jún. 23. 14:26
 3/39 anonim ***** válasza:
70%
Csak a rántott húst a saját pénzéből eszi,a stadiont pedig az adófizetők pénzén építi,ennyi a különbség..
2016. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem miért kötik az eb-t Orbánhoz? Szerintem semmi köze hozzá. Én is tiszta szívből drukkolok a csapatnak, de egyszer sem jutott eszembe Orbán, és a barátaimnak sem. Ezért fura, hogy állítólag valakinek az eb sikerekről is Orbán jut eszébe.
2016. jún. 23. 14:29
 5/39 A kérdező kommentje:
3, De mi köze a stadionépítésnek a magyar csapat mostani sikeréhez? (nem kötekedek, tényleg nem értem)
2016. jún. 23. 14:30
 6/39 A kérdező kommentje:
3, a siker Dárdainak köszönhető és a mostani edzőnek, + a csapat jó hozzáállásán.
2016. jún. 23. 14:31
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, ne keresd a logikát a Fidesz- és a ballib szavazókban sem. A ballibek azt hiszik, ennél többet fog költeni Ovi, a fideszesek meg azt, hogy Ovinak köszönhető ez a siker. Ezek a ballibek rosszindulatú, szánalmas, lélektelen, magyarellenes prolik.
2016. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
3%

10000ember kiment franciaországba, magyar árakkal számolva is 0.5milliárdot költhettek 1 nap alatt.

Hagy legyen már egy stadionunk amiben elfér annyi ember amennyi nézni akarja plusz a külföldi szurkoló.

Ez nem kidobott pénz, ha emiatt több szurkoló jön magyarországra.

2016. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

7, De végre lehetne örülni valaminek közösen!

Egyébként személyesen nem ismerek ilyen(aki Orbán miatt nem drukkol a csapatnak) embert, de állítólag vannak. Ezért gondoltam megkérdezem hátha itt is van. Az első válaszadó lehetséges, hogy ilyen, de eltűnt.

2016. jún. 23. 14:43
 10/39 anonim ***** válasza:
76%

"Ezt honnan tudod? Te is így gondolod, vagy ismersz olyat aki így gondolja?"


Szerintem majdnem mindenki így gondolja. De lehet tévedek.

2016. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!